Artykuł Dodaj artykuł

Silne partnerstwo kluczem do sukcesu

SSAB współpracuje z silnymi i niezawodnymi partnerami na wszystkich rynkach. Jednym z takich partnerów jest König Stahl Sp. z o.o., która sprzedaje rury Strenx® z SSAB.

SSAB

SSAB współpracuje z silnymi i niezawodnymi partnerami na wszystkich rynkach. Jednym z takich partnerów jest König Stahl Sp. z o.o., która sprzedaje rury Strenx® z SSAB. Obie firmy kierują się tymi samymi wartościami, takimi jak długofalowe relacje z partnerami, zorientowanie na potrzeby klienta oraz ciągły rozwój wysokiej jakości usług. To dobry fundament do budowy silnego partnerstwa między SSAB i Königstahl.

Silni i niezawodni partnerzy wspierają SSAB na wszystkich rynkach i w odniesieniu do wielu produktów. Jednym z takich partnerów jest König Stahl Sp. z o.o., firma z Polski, która sprzedaje rury Strenx® z SSAB. Königstahl należy do międzynarodowej grupy KÖNIG GROUP i posiada swoje oddziały w kilku miastach w Polsce. Lokalnie dostępne magazyny oferują klientom profile zamknięte, rury stalowe i stal ciągnioną. Dodatkowo, firma może zaproponować indywidualnie dopasowane usługi w postaci cięcia i cięcia laserowego. Gotowe do montażu komponenty skracają procesy produkcyjne klientów i znajdują finalne zastosowanie w budownictwie, transporcie, rolnictwie i przemyśle stoczniowym.

Königstahl należy do międzynarodowej grupy KÖNIG GROUP Dla SSAB, Königstahl jest ważnym partnerem, posiadającym wieloletnią tradycję i cenne doświadczenie na polskim rynku.

- Mamy nadzieję na wzmocnienie naszej współpracy, nie tylko w zakresie dostaw produktów, ale również dzielenia się fachową wiedzą – mówi Sławomir Brzozowski, Prezes Zarządu Königstahl. - Także usługi obróbki stali, oferowane przez Königstahl otwierają nowe możliwości współpracy z SSAB - dodaje.

Portfolio wysokowytrzymałych rur konstrukcyjnych Strenx® dostępne jest w postaci produktów o przekroju okrągłym, kwadratowym i prostokątnym. Te zaawansowane produkty są odpowiednie dla konstrukcji nośnych w branży transportowej, dźwigowej i rolniczej. Dzięki swojemu znakomitemu stosunkowi wytrzymałości do masy, rury Strenx® zapewniają niezawodny i funkcjonalny sprzęt oraz przewidywalne zachowanie w warsztacie.

Rury Strenx® idealnie wpisują się w filozofię firmy Königstahl – „Twój sukces – nasza pasja” i uzupełniają ofertę zaawansowanych produktów rurowych.

Artykuł został dodany przez firmę

SSAB Poland sp. z o.o.

SSAB jest firmą stalową z siedzibami w Skandynawii i Stanach Zjednoczonych, posiadającą globalny zasięg i elastyczny system produkcyjny. SSAB jest wiodącym na świecie producentem zaawansowanej stali o wysokiej wytrzymałości.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.