Eagle Group Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek
eba sp. z o.o.eba sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Firma Hurtostal 2 ze Szczecina partnerem SSAB

Z przyjemnością witamy firmę  Hurtostal 2 ze Szczecina jako partnera SSAB. Firma dołączyła do sieci Hardox Wearparts - Wszystkie produkty i usługi w jednym miejscu.  

Z przyjemnością witamy firmę Hurtostal 2 ze Szczecina jako partnera SSAB. Firma dołączyła do sieci Hardox Wearparts - Wszystkie produkty i usługi w jednym miejscu.

Firma Hurtostal 2 ze Szczecina partnerem SSABHurtostal rozpoczął działalność w 1993 roku. Zajmuje się wytwarzaniem konstrukcji stalowych oraz produkcją części i półproduktów. Swoją działalność koncentrują głównie na stoczniach przeładunkowych oraz górnictwie odkrywkowym.

Posiadają nowoczesny park maszynowy pozwalający produkować zaawansowane technicznie elementy oraz na kompleksową obsługe klienta. Jakość ich produkcji jest potwierdzona certyfikatami ISO 9001, ISO 3834 oraz ISO 1090.

Artykuł został dodany przez firmę

SSAB Poland sp. z o.o.

SSAB jest firmą stalową z siedzibami w Skandynawii i Stanach Zjednoczonych, posiadającą globalny zasięg i elastyczny system produkcyjny. SSAB jest wiodącym na świecie producentem zaawansowanej stali o wysokiej wytrzymałości.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły