Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Wynik wyszukiwania

 
Opony używane - wady zdjęcie

Opony używane - wady

Na co powinniśmy uważać, kiedy kupujemy opony używane?

Czytaj więcej

 
Najwyższa półka, a może coś budżetowego? zdjęcie

Najwyższa półka, a może coś budżetowego?

Mało jeszcze który właściciel samochodu o tej porze porusza się samochodem z założonymi oponami zimowymi. Wprawdzie wczesna wiosna potrafi płatać figle pogodowe, szczególnie w rejonach północnej Polski oraz na Pogórzu, ale dla większości kierowców nie robi to większego wrażenia.

Czytaj więcej

 
Opony bieżnikowane zdjęcie

Opony bieżnikowane

W naszym kraju rocznie bieżnikuje się około 100 tysięcy sztuk opon do samochodów ciężarowych, a więc 20% liczby sprzedawanych nowych opon. Udział bieżnikowanych opon przeznaczonych do samochodów osobowych jest mniejszy. U naszych zachodnich sąsiadów bieżnikuje się około 30-50% opon do pojazdów ciężkich.

Czytaj więcej

 
ALUMINIOWE CIĄGNIKI ROLNICZE I KOMBAJNY SPOSOBEM NA OSZCZĘDNOŚCI I WZROST WYDAJNOŚCI ROLNEJ. zdjęcie

ALUMINIOWE CIĄGNIKI ROLNICZE I KOMBAJNY SPOSOBEM NA OSZCZĘDNOŚCI I WZROST WYDAJNOŚCI ROLNEJ.

Wszelkie innowacje w technologii rolniczej mają swoje źródło w chęci zwiększenia wydajności gospodarstw rolnych – nie inaczej jest w przypadku ciągników rolniczych i kombajnów.

Czytaj więcej

 
Sprężarka a kompresor - jakie są różnice? zdjęcie

Sprężarka a kompresor - jakie są różnice?

Sprężarki to urządzenia, które służą do pozyskiwania wysokiego ciśnienia sprężonego gazu lub do wymuszania jego przepływu. Wykorzystywane są w przemyśle i w pracach domowych. Kompresory z kolei są rodzajem sprężarek, obok dmuchaw i wentylatorów. Warto przy tym pamiętać o tym, że mimo iż każdy kompresor jest sprężarką, to nie każda sprężarka jest kompresorem.

Czytaj więcej

 
Boks garażowy – idealne miejsce do przechowywania Twoich rzeczy na podziemnym miejscu parkingowym zdjęcie

Boks garażowy – idealne miejsce do przechowywania Twoich rzeczy na podziemnym miejscu parkingowym

Firma Kart-Map – jeden z czołowych producentów mebli metalowych w Polsce – wprowadza do swojej oferty nowy produkt – boks garażowy. Jest to bezpieczny schowek na wszystkie rzeczy, które są niezbędne na podziemnym miejscu parkingowym. Dzięki ogromnej ergonomii, przestrzeń boksu można w pełni dostosować do swoich potrzeb, a także gabarytów i specyfiki przechowywanych rzeczy. Boksy garażowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy na każdym kroku wymagają doskonałych i wygodnych rozwiązań.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 6