Eagle Group Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek
eba sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Hardox, rzeczy nie do zdarcia

28-04-2014, 00:00

Hardox, rzeczy nie do zdarcia SsabOtwarcie sklepu internetowego store.hardox.com w dniu 2 kwietnia 2014 r. 

SSAB – firma produkująca stal i blachy trudnościeralne Hardox – otwiera sklep internetowy z produktami zaprojektowanymi tak, by osiągnąć jakość Hardox

Stal zazwyczaj nie ma osobowości. Hardox stanowi wyjątek od tej reguły. Blachy Hardox słusznie zyskały rozgłos dzięki zapewnianiu ekstremalnej wydajności w obliczu ekstremalnych wyzwań. Cecha ta wpływa na silne przywiązanie do marki. Użytkownicy blach Hardox wiedzą, że posiadają lepszą stal. „Na przestrzeni lat kontaktowali się z nami użytkownicy blach Hardox oraz członkowie ich rodzin, chcąc kupić produkty marki Hardox. Mając na uwadze ich wybór, z przyjemnością informujemy o otwarciu nowego sklepu internetowego Hardox.

Oferujemy szeroki wybór odzieży roboczej i rekreacyjnej oraz artykułów dla użytkowników produktów marki Hardox – oraz dla tych, którzy chcą wyglądać jak oni” – mówi Jenny Kantelius, osoba odpowiedzialna za Identyfikację wizualną i Projektowanie marki w firmie SSAB. 

Aby odwiedzić sklep internetowy Hardox, należy wejść na stronę store.hardox.com

Źródło: SSAB Poland sp. z o.o.

Artykuł został dodany przez firmę

SSAB Poland sp. z o.o.

SSAB jest firmą stalową z siedzibami w Skandynawii i Stanach Zjednoczonych, posiadającą globalny zasięg i elastyczny system produkcyjny. SSAB jest wiodącym na świecie producentem zaawansowanej stali o wysokiej wytrzymałości.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły