Wynik wyszukiwania

 
Korzystaj ze swojego balkonu lub tarasu przez całe lato! Wystarczy odpowiednie zadaszenie zdjęcie

Korzystaj ze swojego balkonu lub tarasu przez całe lato! Wystarczy odpowiednie zadaszenie

Różnego typu zadaszenia nad tarasem lub balkonem to idealny sposób na to, aby korzystać z odpoczynku na świeżym powietrzu bez względu na pogodę. Daszki fantastycznie osłaniają zarówno przed intensywnym słońcem, jak i opadami deszczu. Chronią nas, ale i wyposażenie pozostawione na tarasie lub balkonie. Jakie jednak zadaszenie sprawdzi się najlepiej? Na rynku mamy do wyboru kilka opcji. Wybraliśmy najlepsze - skuteczne w osłanianiu i świetnie się prezentujące.

Czytaj więcej

 
Balkony z blachami perforowanymi zdjęcie

Balkony z blachami perforowanymi

Blachy perforowane stosowane są coraz częściej jako osłony balkonów oraz nowoczesne balustrady.

Czytaj więcej

 
Balustrada nierdzewna - dlaczego warto? zdjęcie

Balustrada nierdzewna - dlaczego warto?

Taras na podmurówce, balkon czy też schody warto dodatkowo zabezpieczyć. W przypadku balkonu jest to absolutnie niezbędne, a w odniesieniu do tarasu czy tez schodów zapobiega wypadkom. Poręcz oparta na słupkach konstrukcyjnych w wersji ażurowej lub ze szkłem wykonana ze stali nierdzewnej to świetny wybór. Dlaczego warto wybrać balustradę nierdzewną?

Czytaj więcej

 
Rury elektroinstalacyjne – zastosowanie, budowa, właściwości zdjęcie

Rury elektroinstalacyjne – zastosowanie, budowa, właściwości

Planując przygotowanie instalacji telekomunikacyjnej lub elektrycznej w budynkach użytkowych lub mieszkalnych, koniecznie należy zadbać o odpowiednie zabezpieczenie całego systemu okablowania, skuteczność przesyłania danych, a także długowieczność instalacji, by nie wymagała ona interwencji specjalistów wykonujących naprawę zaraz po montażu.

Czytaj więcej

 
Miernik promieniowania 5G zdjęcie

Miernik promieniowania 5G

Coraz więcej słyszymy o sieci 5G - jest ona reklamowana przez operatorów telefonii, a nadajniki telefonii piątej generacji w coraz większej ilości są montowane w miastach i na wsiach.

Czytaj więcej

 
Resurs wózka widłowego – najważniejsze informacje zdjęcie

Resurs wózka widłowego – najważniejsze informacje

W najbardziej ogólnym pojęciu słowo „resurs” oznacza prognozowany okres użyteczności danej rzeczy, to jest czas, w którym może ona być użytkowana zgodnie z przeznaczeniem i bezpiecznie. W przypadku samochodów określa się go konkretnym przebiegiem, przy samolotach to wylatane godziny a przy większości Urządzeń Transportu Bliskiego (do których zaliczają się też wózki widłowe) daną ilością roboczogodzin.

Czytaj więcej

 
Zalety stosowania artykułów ze stali nierdzewnej zdjęcie

Zalety stosowania artykułów ze stali nierdzewnej

W przemyśle budowlanym stal nierdzewna cieszy się coraz większą popularnością - zwłaszcza w przypadku projektowania budynków użyteczności publicznych, części wspólnych budownictwa mieszkaniowego czy galerii handlowych. Materiał ten jest stosunkowo tani w produkcji, a przy tym łatwo poddać go obróbce. Dzięki swoim wysokiej odporności na czynniki korozyjne z powodzenia może być wykorzystywane jako element wykończenia zarówno wewnątrz budynku, jak i jako drobna architektura ogrodowa. Jaka jest historia stali nierdzewnej? Gdzie jeszcze znajduje ona swoje zastosowanie?

Czytaj więcej

 
Blachy perforowane - tego potrzebuje nowoczesne budownictwo zdjęcie

Blachy perforowane - tego potrzebuje nowoczesne budownictwo

Blachy perforowane to niezbędny element nowoczesnego budownictwa.

Czytaj więcej

 
Jak zabezpieczyć się przed kradzieżą w zabudowach specjalnych pojazdów? zdjęcie

Jak zabezpieczyć się przed kradzieżą w zabudowach specjalnych pojazdów?

Lubimy podróżować własnymi środkami transportu i często wybieramy w tym celu samochody osobowe, terenowe lub kampery. Dzięki temu możemy łatwo przemieścić się w odosobnione miejsca, z dala od cywilizacji. Taka wyprawa może wymagać zamontowania bagażu na zewnątrz pojazdu i tu pojawia się pytanie: „jak stabilnie i w prosty sposób przymocować dany element i jednocześnie zabezpieczyć go przed kradzieżą?”

Czytaj więcej

 
Trzy dekady Klimawentu zdjęcie

Trzy dekady Klimawentu

Wydawać by się mogło, że tak niedawno obchodziliśmy 20-lecie Klimawentu, a tymczasem nasza firma świętuje już 30 lat swojej obecności na rynku…

Czytaj więcej

 
Budowanie kultury bezpieczeństwa na produkcji - jak przekonać współpracowników do zmiany zachowań? zdjęcie

Budowanie kultury bezpieczeństwa na produkcji - jak przekonać współpracowników do zmiany zachowań?

Według Głównego Urzędu Statystycznego w 2021 roku w wypadkach przy pracy ucierpiało 68777 osób, czyli o 9,6% więcej niż w poprzednim okresie.

Czytaj więcej

 
Szkolenia wstępne oraz okresowe BHP w języku migowym i z możliwością audiodeskrypcji zdjęcie

Szkolenia wstępne oraz okresowe BHP w języku migowym i z możliwością audiodeskrypcji

Zgodnie z obowiązującymi przepisami każda zatrudniana osoba powinna odbyć wstępne szkolenie BHP, a następnie okresowe, które należy odnawiać co kilka lat.

Czytaj więcej

 
Cynkowanie ogniowe - co powinieneś o nim wiedzieć? zdjęcie

Cynkowanie ogniowe - co powinieneś o nim wiedzieć?

Na co dzień korzystamy z wielu przedmiotów zbudowanych ze stali. Kojarzy nam się ona z trwałością, dlatego chętnie wykorzystujemy ją na przykład przy budowie około domowych ogrodzeń. Warto jednak pamiętać, że stal tak jak każdy inny materiał ma swoje słabe strony. Największą z nich jest oczywiście duża podatność na rdzę.

Czytaj więcej

 
W piecu SECO/WARWICK powstaną części i matryce do części motocyklowych zdjęcie

W piecu SECO/WARWICK powstaną części i matryce do części motocyklowych

SECO/WARWICK dostarczy piec próżniowy Vector® do Atlas Autos Ltd, (An Atlas Group Company), największego producenta części motocyklowych w Pakistanie.

Czytaj więcej

 
Rodzaje znakowania laserowego w przemyśle zdjęcie

Rodzaje znakowania laserowego w przemyśle

Znakowanie produkowanych wyrobów to dziś konieczność w wielu gałęziach przemysłu. Wynika ona zarówno z krajowych lub międzynarodowych regulacji prawnych, jak i z potrzeb samego przedsiębiorstwa. Aby jednak naniesione znaki mogły spełnić swoją funkcję, powinny być trwałe oraz czytelne. Właśnie takie warunki spełnia druk laserowy, który często jest nie tylko wizytówką danego producenta, ale również stanowi ważną informację dla konsumentów lub pomaga w śledzeniu konkretnych elementów w procesie produkcji. Co warto więc wiedzieć o technologii znakowania laserowego w przemyśle? Odpowiadamy.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 430
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.