Artykuł Dodaj artykuł

Rozwiązania transportowe na medal - Podnośniki magazynowe od PS Lift

Podnośniki magazynowe marki Bravi stworzone są z myślą o tych przedsiębiorstwach, w których kompletacja zamówień jest na porządku dziennym.

Podnośniki magazynowe marki Bravi stworzone są z myślą o tych przedsiębiorstwach, w których kompletacja zamówień jest na porządku dziennym. Podnośniki Bravi przeznaczone są do transportu wewnętrznego, załadunku i rozładunku towaru, pomagają przy inwentaryzacji i do tego wszystkiego ułatwiają pracę powyżej ramion.

 
Podnośniki magazynowe od PS Lift

Dla kogo więc przeznaczone są podnośniki Bravi?

Rozwiązania transportowe od Bravi przewidziane są przede wszystkim dla pracowników hal magazynowych, sieci detalicznych, marketów budowlanych, sklepów i tym podobnym. Stosowane są w magazynach, hurtowniach, narzędziowniach, a nawet w archiwach czy bankach.

Usprawniają codzienną pracę każdego kto z nich korzysta, a co najważniejsze, poprawiają bezpieczeństwo nie tylko operatora, ale także ładunku. Dzięki zastosowaniu podnośników magazynowych, możliwe jest wykonywanie czynności, których wcześniej pracownik nie byłby w stanie wykonać.

Dlaczego właśnie te podnośniki magazynowe?

Włoski producent podnośników, których jesteśmy przedstawicielem, wykorzystuje tylko części produkowane u siebie w kraju. Na darmo szukać w nich chińskich komponentów.

Potwierdzeniem jakości urządzeń jest niespotykana na rynku gwarancja.

Maszt i cylinder objęty jest 10-letnią gwarancją, zaś na części zamienne użytkownikom przysługuje 36 miesięcy.

Akumulatory (najczęściej wybierana jest bateria żelowa) i serwis objęte są standardową, roczną gwarancją.

Wszystkie podnośniki typu Sprint oraz model Spin-Go podchodzą pod uproszczony UDT, dzięki czemu niema potrzeby zgłaszać ich do Urzędu Dozoru Technicznego.

Podnośniki magazynowe od PS Lift
Podnośniki magazynowe od PS Lift
Podnośniki magazynowe od PS Lift

 

Wybierz odpowiedni model podnośnika magazynowego

Zastąp tradycyjne drabiny i rusztowania podnośnikami. Wyeliminuj ryzyko urazów związanych z manualnym pozycjonowaniem i komisjonowaniem towarów.

PODNOŚNIK SPRINT – wersja standardowa SPRAWDŹ

Podstawowy model podnośnika wyposażony jest w kompaktową tacę ładunkową sterowaną elektrycznie o udźwigu 90 kg. Możliwy jest także załadunek mostku platformy do 113 kg.

PODNOŚNIK SPRINT LP – duże gabaryty SPRAWDŹ

Ten wariant modelu Sprint w standardzie wyposażony jest w dodatkową półkę o udźwigu 60 kg dla dużych i nieporęcznych towarów/paczek. Jak w przypadku podstawowej wersji, taca ładunkowa podnosi ładunki o masie do 90 kg i możliwe jest jej złożenie.

PODNOŚNIK SPRINT TL – do opon SPRAWDŹ

Półka może być obciążona czterema oponami o łącznej wadze 100 kg i wyposażona jest w zestaw prowadnic, które napędzane są elektrycznie.

PODNOŚNIK SPIN-GO – przepychany ręcznie SPRAWDŹ

Model typu push-around ze względu na bardzo korzystną cenę, wybierany jest przede wszystkim przy ograniczonym budżecie, w szczególności, gdy podnośnik ma być wykorzystywany do sporadycznych prac (np. tylko kilka razy w ciągu zmiany).

Podnośniki magazynowe od PS Lift
Podnośniki magazynowe od PS Lift

 

To trzeba wiedzieć

Wszystkie modele Bravi malowane są elektroforetycznie – techniką kataforezy. Taka technologia wydłuża znacznie żywotność powłok, które są odporne na warunki atmosferyczne, korozję i nie są szkodliwe dla środowiska naturalnego.

Wbudowane zostały dwa czujniki nożne i ręczne, dzięki czemu urządzenie rusza tylko jeśli obydwie ręce znajdują się na manetkach. Wszystko z myślą, aby jazda podnośnikiem była maksymalnie bezpieczna. Wszystkie funkcje aktywowane są bez konieczności odrywania ręki od manetki.

W pozycji złożonej model Sprint porusza się 5 km/h. Wytraca prędkość, gdy operator znajduje się w kabinie i pracuje na wysokości (kabina jest uniesiona), wtedy jest to 1,2 km/h. Wszystko po to, by osoba kierująca urządzeniem mogła utrzymać bezpieczna pozycję, mieć ręce na manetkach, itp.

Kompaktowe rozmiary sprawiają, że maszyna jest bardzo zwrotna, a zerowy wewnętrzny promień skrętu umożliwia obrót wokół własnej osi. Mostek operatora jest skonstruowany w taki sposób, aby pracownik miał stuprocentową widoczność. Zdolność pokonywania wzniesień z podniesionym koszem wynosi 2%.

Znajdujący się przed operatorem panel sterowania, wyposażony w duży i czytelny wyświetlacz LCD, to zaawansowana technologicznie automatyczna kontrola diagnostyczna. Jeśli potrzebna jest interwencja, natychmiast pojawia się kod błędu na ekranie. Nie trzeba samemu lokalizować problemu i podejmowana jest szybka i sprawna naprawa.

Każdy podnośnik może zostać przetransportowany wózkiem widłowym, dzięki mądrze zaprojektowanej konstrukcji z przeznaczonymi do tego otworami już w standardzie.

Wszystkie podnośnika magazynowego Sprint może zostać wyposażony w akcesoria. Mogą to być np. rolki prowadzące do umieszczenia podnośnika na szynach, blokada kół czy bramki, albo hak holowniczy do podpięcia przyczepy.

Dodatkowo można także domontować półkę ładunkowa z wysokimi brzegami, światła LED, magnetyczny pojemnik do przechowywania osobistych rzeczy, uchwyt na skaner czy butelkę, czytnik kart identyfikacyjnych, bądź klawiaturę numeryczną. W przypadku częstej rotacji użytkowników można zastosować stalową osłonę dolnej zabudowy zabezpieczającą przez częstymi mechanicznymi uszkodzeniami.

Dowiedz się więcej na temat podnośników magazynowych www.ps-lift.com

Artykuł został dodany przez firmę

PS Lift Sp. z o.o

PS Lift jest jednym z wiodących producentów urządzeń dźwignicowych w Polsce. Firma koncentruje się na obniżeniu wysiłku fizycznego wymaganego w codziennej pracy związanej z podnoszeniem i przemieszczaniem ładunków. Proponowane przez nich rozwiązania techniczne zwiększają wydajność i bezpieczeństwo pracy w każdym przedsiębiorstwie niezależnie od branży.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.