Artykuł Dodaj artykuł

Bezpłatny Webinar o dofinansowaniu ZUS na poprawę warunków pracy

Dzięki owocnej współpracy firma PS Lift wraz z partnerami MGMC oraz THEUSLED, pragnie zaprosić wszystkich zainteresowanych konkursem organizowanym przez ZUS „Dofinansowanie działań płatnika składek na poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy” na drugi już webinar poświęcony konkursowi.

Bezpłatny Webinar o dofinansowaniu ZUS na poprawę warunków pracy

Dzięki owocnej współpracy firma PS Lift wraz z partnerami MGMC oraz THEUSLED, pragnie zaprosić wszystkich zainteresowanych konkursem organizowanym przez ZUS „Dofinansowanie działań płatnika składek na poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy” na drugi już webinar poświęcony konkursowi.

Wydarzenie odbędzie się już 14.12 o godzinie 10:00 i zapisać można się poprzez wypełnienie formularza na stronie organizatorów: https://dofinansowaniezus.theusled.com/pslift/.

Branża metalowa może skorzystać z wielu rozwiązań wyszczególnionych w katalogu działań.

Omówione zostaną najważniejsze punkty procesu przygotowania dokumentacji oraz wniosku o dofinansowanie. Powiemy na co zwrócić uwagę podczas składania wniosków i dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy.

Specjaliści firm PS Lift i Theusled podpowiedzą również jak poprawić warunki pracy wyposażając przedsiębiorstwo o urządzania dźwignicowe i oświetlenie stanowiskowe.

Dodatkowo, dla branży metalurgicznej do uzyskania są pieniądze na odciągi czy stoły spawalnicze.

Konkurs ZUS

Jak sam tytuł konkursu wskazuje szanse na dotację mają wszystkie te projekty, które będą dotyczyć poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy, a także zmniejszenia zagrożenia wypadków przy pracy.
Każde działające przedsiębiorstwo ma możliwość złożenia projektu.

Tematy bezpieczeństwa, prewencji przed wypadkami i uświadamiania jak powinna wyglądać ergonomiczna, wydajna a przy tym nieobciążająca praca to w dzisiejszych czasach kwestie, których nie można zaniedbać.

Dlatego też to już czwarta edycja programu przy której PS Lift pomaga zainteresowanym klientom.

Webinarium

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia znajdą Państwo na stronie webinaru.

Agenda wydarzenia:

  1. Powitanie i prezentacja prelegentów - Jarosław Krawczyk, TheusLED
  2. Dotacja ZUS 2021 – zasady programu, kwalifikacja wydatków, harmonogram - Marcel Gałan, MGM Consulting
  3. Dobór oświetlenia stanowiskowego w oparciu o systemy THEUSLED - Adam Gajewski, TheusLED
  4. Nowe urządzenia dźwignicowe dzięki dotacji nawet 90% taniej! Wyjaśniamy na które z nich otrzymasz dofinansowanie - Lena Potyrała, PS Lift
  5. Jak uzyskać dofinansowanie, czyli praktyczny plan realizacji od A do Z - Marcel Gałan, MGM Consulting
  6. Sesja Pytań i Odpowiedzi

Spotkajmy się online już 14.12 o godzinie 10:00. Całość potrwa ok. 50 minut.

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco.


PS Lift – Bogate portfolio urządzeń dźwignicowych i ich własna produkcja, wyłączna dystrybucja wielu europejskich marek, ekipy serwisowo-montażowe działające na terenie całej Polski. Indywidualne projekty. Jedna z najszerszych ofert handlowych w Polsce.

THEUSLED – Firma skupia się na dostarczaniu najwyższej klasy rozwiązań w zakresie oświetlenia przemysłowego LED. W swojej ofercie ma oprawy stanowiskowe, charakteryzujące się wysoką jakością światła oraz efektywnością.

MGM Consulting – Firma z wieloletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu środków unijnych oraz funduszy i dotacji krajowych. Posiada doświadczoną kadrę i skuteczne metody działania.

Artykuł został dodany przez firmę

PS Lift Sp. z o.o

PS Lift jest jednym z wiodących producentów urządzeń dźwignicowych w Polsce. Firma koncentruje się na obniżeniu wysiłku fizycznego wymaganego w codziennej pracy związanej z podnoszeniem i przemieszczaniem ładunków. Proponowane przez nich rozwiązania techniczne zwiększają wydajność i bezpieczeństwo pracy w każdym przedsiębiorstwie niezależnie od branży.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły