Artykuł Dodaj artykuł

WJX - Nowe średnice i nowy gatunek płytek

Mitsubishi Materials rozwija serię wysokowydajnych frezów typu WJX, która została rozszerzona o 2 nowe średnice i nowy gatunek płytek.

Mitsubishi Materials rozwija serię wysokowydajnych frezów typu WJX, która została rozszerzona o 2 nowe średnice i nowy gatunek płytek.

 

WJX - Nowe średnice i nowy gatunek płytek

Jakie możliwości oferuje frez WJX?

Frez WJX został zaprojektowany jako wielofunkcyjny, przeznaczony do wysokowydajnej obróbki z dużymi posuwami i szerokiego zakresu zastosowań. W celu rozszerzenia możliwości obróbkowych wprowadzono 2 frezy o mniejszej średnicy - 50 mm i 52 mm, przy czym frez Ø50 jest oferowany w wersji 3- i 4-płytkowej. Oprócz tego, w celu zwiększenia zakresu zastosowań serii WJX wprowadzono płytki w nowym gatunku, MC7020, przeznaczone do wysokowydajnej obróbki stali i stali nierdzewnych. Gatunek MC7020 pokrywany metodą CVD charakteryzuje się większą odpornością na powstawanie kraterów i zapewnia stabilność, szczególnie podczas obróbki szybkościowej. Zdolność tej głowicy do obróbki z dużym posuwem oznacza, że jest odpowiednia do obróbki zgrubnej z wydajnością spełniającą nowoczesne wymogi.

Czy frez WJX usprawnia proces obróbki?

WJX zapewnia stabilność procesu i niski poziom hałasu, nawet podczas obróbki przerywanej. Taki rezultat udało się osiągnąć dzięki zmniejszeniu oporów skrawania występujących w początkowej fazie kontaktu płytki z obrabianym materiałem.

Dostępność !

Do ośmiu aktualnie dostępnych gatunków płytek został dodany nowy gatunek MC7020. Dostępne średnice frezów: Ø50 - Ø160 mm

 

Po więcej szczegółów na temat WJX zapraszamy na poniższą stronę

B235P_WJX_POLISH.pdf (mhg-mediastore.net)

Artykuł został dodany przez firmę

MMC HARDMETAL POLAND SP. Z O.O.

MMC Hardmetal Poland Sp. z o.o. jest polskim oddziałem uznanego na całym świecie producenta narzędzi skrawających – Mitsubishi Materials Corporation. W ofercie posiadamy narzędzie dla przemysłu formierskiego, lotniczego, samochodowego i wielu innych

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły