Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Artykuł Dodaj artykuł

Stigo USER D@Y 2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w DZIEWIĄTEJ edycji User Day! Konferencja odbędzie się w dniach 4-5 czerwca, a Ty zdecydujesz gdzie weźmiesz w niej udział!

Stigo USER D@Y 2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w DZIEWIĄTEJ edycji User Day! Konferencja odbędzie się w dniach 4-5 czerwca, a Ty zdecydujesz gdzie weźmiesz w niej udział!

Sytuacja spowodowana COVID-19 nie może przerwać wyjątkowej tradycji spotkań branży metalowej, dlatego w tym roku STIGO zaprasza na User Day w formie konferencji i spotkania online!

To innowacyjne rozwiązanie - pierwsza konferencja branży metalowej w Internecie. Cały zespół STIGO pracuje już, aby ta wersja User Day była jeszcze bardziej merytoryczna, ciekawa i atrakcyjna!

„Nowa formuła spotkania, niesie ze sobą ograniczenia ale i szereg nowych możliwości. Gwarantujemy, że w tym roku wydarzenie będzie miało równie wysoki poziom i pozytywnie zaskoczymy uczestników UD 2020.” – zapewnia Anna Tabaszewska, Kierownik działu marketingu.

Aby czas spędzony na konferencji online był wartościowy, firma STIGO przygotowała ankietę z propozycją tematów prezentacji. Zapraszamy do wzięcia w niej udziału – to według otrzymanych sugestii zostanie ułożony ostateczny program spotkania! Ankietę znajdziecie na stronie wydarzenia: https://www.stigo.com.pl/user-day-2020/ 

User Day to cykliczne spotkanie branży metalowej organizowane przez STIGO, aby przedstawić aktualne trendy dotyczące oprogramowania i maszyn, wykorzystywane przez wiodące na rynku firmy. 

Artykuł został dodany przez firmę

STIGO Sp. z o.o. Sp.k.

STIGO dostarcza specjalistyczne oprogramowanie i maszyny dla branży przemysłowej, a w szczególności produkcyjnej. Świadczymy usługi sprzedażowe oraz profesjonalne wsparcie techniczne i szkoleniowe.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły