STIGO Sp. z o.o. Sp.k.

STIGO Sp. z o.o. Sp.k.

STIGO dostarcza specjalistyczne oprogramowanie i maszyny dla branży przemysłowej, a w szczególności produkcyjnej. Świadczymy usługi sprzedażowe oraz profesjonalne wsparcie techniczne i szkoleniowe.


Adres:

Longinusa Podbipięty 29
31-980 Kraków
małopolskie, Polska

Pozostałe dane:

tel.: 12 346 58 00
faks: 12 376 77 10
e-mail: biuro@stigo.com.pl

Rozmawiamy w językach:

polski

Skontaktuj się z działem:

Pracownicy
Przemysław Rożek (Prezes Zarządu)

Krzysztof Tuźnik (Wiceprezes Zarządu)

Krzysztof Szeląg (Członek Zarządu/Dyrektor Techniczny SigmaNEST)

Pracownicy
Małgorzata Łęcka (Dyrektor ds. Administracji/Prokurent)
e-mail: m.lecka@stigo.com.pl

Alicja Duma (Office Manager)
e-mail: a.duma@stigo.com.pl

Joanna Lotz (Referent ds. Administracji)
e-mail: j.lotz@stigo.com.pl

Pracownicy
Anna Tabaszewska (Dyrektor ds. Marketingu i HR)
e-mail: a.tabaszewska@stigo.com.pl

Beata Krużel (Kierownik ds. marketingu online)
e-mail: b.kruzel@stigo.com.pl

Mykhailo Vlashynets (Starszy Specjalista ds. Marketingu)
e-mail: m.vlashynets@stigo.com.pl

Kacper Ślusarczyk (Młodszy Konsultant Techniczny SigmaNEST)
e-mail: k.slusarczyk@stigo.com.pl

Dariusz Zaleński (Konsultant techniczny BEMET)
e-mail: d.zalenski@stigo.com.pl

Robert Motyl (Specjalista ds. Marketingu)
e-mail: r.motyl@stigo.com.pl

Dariusz Drabiński (Konsultant techniczny STRUMIS)
e-mail: d.drabinski@stigo.com.pl

Pracownicy
Beata Skrzątek (Manager Produktu: SigmaNEST/SigmaMRP)
e-mail: b.skrzatek@stigo.com.pl

Grzegorz Markocki (Kierownik Działu Wsparcia Technicznego SigmaNEST)
e-mail: g.markocki@stigo.com.pl

Jakub Zięba (Starszy Konsultant Techniczny SigmaNEST/SigmaTUBE)
e-mail: j.zieba@stigo.com.pl

Arkadiusz Marzec (Starszy Konsultant Techniczny SigmaNEST/SigmaBEND)
e-mail: a.marzec@stigo.com.pl

Krzysztof Piwowarczyk (Starszy Konsultant Techniczny SigmaNEST)
e-mail: k.piwowarczyk@stigo.com.pl

Jacek Juras (Dyrektor Techniczny BEMET/ Prokurent)
e-mail: j.juras@stigo.com.pl

Agnieszka Furman (Manager Produktu: BEMET)
e-mail: a.furman@stigo.com.pl

Monika Kocot (Kierownik Działu Technicznego BEMET)
e-mail: m.kocot@stigo.com.pl

Piotr Jakóbik (Starszy Konsultant Techniczny BEMET)
e-mail: p.jakobik@stigo.com.pl

Mateusz Przygodzki (Konsultant Techniczny BEMET)
e-mail: m.przygodzki@stigo.com.pl

Wojciech Gibała (Starszy Konsultant Techniczny STRUMIS)
e-mail: w.gibala@stigo.com.pl

Michał Walkosz (Manager Produktu: PyroSim/Pathfinder)
e-mail: m.walkosz@stigo.com.pl

Piotr Stępień (Programista VB.NET)
e-mail: p.stepien@stigo.com.pl

Damian Pijanowski (Starszy Konsultant Techniczny BEMET i APM)
e-mail: d.pijanowski@stigo.com.pl

Marcin Seferyn (Konsultant Techniczny BEMET)
e-mail: m.seferyn@stigo.com.pl

Krzysztof Polak (Młodszy Programista VB.NET)
e-mail: k.polak@stigo.com.pl

Katarzyna Manda (Młodszy Konsultant Techniczny STRUMIS)
e-mail: k.manda@stigo.com.pl

Stanisław Białowąs ( Konsultant Techniczny SigmaNEST)
e-mail: s.bialowas@stigo.com.pl

Maciej Simiński (Specjalista ds. Sprzedaży SigmaNEST)
e-mail: m.siminski@stigo.com.pl

Pracownicy
Arkadiusz Kubicki (Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn)
e-mail: a.kubicki@stigo.com.pl

Leszek Kozak (Starszy Specjalista Działu Serwisowego)
e-mail: l.kozak@stigo.com.pl

Piotr Łuczkowski (Specjalista Działu Serwisowego)
e-mail: p.luczkowski@stigo.com.pl

Krzysztof Dragan (Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn)
e-mail: k.dragan@stigo.com.pl

Damian Duma (Kierownik Działu Sprzedaży Maszyn)
e-mail: d.duma@stigo.com.pl

Bartłomiej Wabik (Specjalista Działu Serwisowego)
e-mail: b.wabik@stigo.com.pl

Krzysztof Wicher (Młodszy Specjalista Działu Serwisowego)
e-mail: k.wicher@stigo.com.pl

Rafał Łukawski (Młodszy Specjalista ds. Realizacji Zamówień MiU)
e-mail: r.lukawski@stigo.com.pl
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.