Eagle Group Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Artykuł Dodaj artykuł

MAINTENANCE TOUR - metodologia sukcesu – najlepsze praktyki w zarządzaniu utrzymaniem ruchu w dobie Przemysłu 4.0

Firma MOVIDA, organizator wydarzeń dla kadry zarządzającej, zaprasza do udziału w I edycji spotkania MAINTENANCE TOUR, które odbędzie się w dniach 10-11-12 marca 2020 roku.

MAINTENANCE TOUR - metodologia sukcesu – najlepsze praktyki w zarządzaniu utrzymaniem ruchu w dobie Przemysłu 4.0

Firma MOVIDA, organizator wydarzeń dla kadry zarządzającej, zaprasza do udziału w I edycji spotkania MAINTENANCE TOUR, które odbędzie się w dniach 10-11-12 marca 2020 roku.

MAINTENANCE TOUR to połączenie teorii z praktyką: merytoryczne prelekcje poparte są konkretnymi przykładami podczas zwiedzania linii produkcyjnych. Uczestnicy poznają trzy nowoczesne zakłady o zróżnicowanej specyfice i strategiach zarządzania utrzymaniem ruchu, z wdrożonymi nowoczesnymi, innowacyjnymi rozwiązaniami i zoptymalizowanymi procesami. Wśród nich:

  • Coca‑Cola HBC Polska w Radzyminie (jeden z największych zakładów w Polsce).

Sześć linii produkcyjnych funkcjonujących w zakładzie umożliwia produkcję wszystkich rodzajów napojów. Dwie linie w Radzyminie to tzw. linie aseptyczne, na których w sterylnym otoczeniu produkowane są napoje bez konserwantów. Oprócz napojów produkowane są również preformy, z których następnie wytwarzane są butelki PET. Preformy zaopatrują wszystkie trzy zakłady naszej firmy. Zakład posiada centrum paletyzacji umożliwiające składanie jednostkowego produktu gotowego w opakowania zbiorcze zgodnie z życzeniem klienta, który następnie trafia do automatycznego magazynu wysokiego składowania, skąd jest dystrybuowany do klienta. Obecnie zakład w Radzyminie zajmuje powierzchnię blisko 13,7 ha, z czego prawie 45 600 m2 przypada na zabudowania.

  • Imperial Tobacco, który jest częścią Imperial Brands – jednego z największych producentów wyrobów tytoniowych na świecie, który należy do tzw. „wielkiej czwórki producentów tytoniowych”. Sprzedaje swoje produkty w ponad 160 krajach. Posiada 31 fabryk na świecie i łącznie zatrudnia ok. 37 000 pracowników. Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. jest trzecim w Polsce producentem wyrobów tytoniowych.

Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A.  jest nie tylko w czołówce producentów wyrobów tytoniowych, ale jest również docenianym pracodawcą. Już 6–sty  rok z rzędu odznaczany jest prestiżowym certyfikatem TOP EMPLOYER POLSKA oraz drugi rok z rzędu równie prestiżowym certyfikatem TOP EMPLOYER EUROPE.

  • Technicolor to międzynarodowy koncern, posiadający oddziały na całym świecie, zatrudniający 17 tysięcy osób. Polska siedziba główna firmy znajduje się w Piasecznie, gdzie odbywa się produkcja filmów, gier na płytach DVD, Blu-Ray i UHD, a klientami są największe studia filmowe z Hollywood. Powierzchnia zakładu to około 24 000 m2.

Fabryka dostarcza wysoki wolumen krótkich zamówień dla klientów realizujących strategię just in time. Produkcja realizowana jest za pomocą dużej liczby indywidualnych wysoko zautomatyzowanych linii produkcyjnych. Priorytetami UTRZYMANIA RUCHU jest zapewnienie wysokiej sprawności i dostępności maszyn oraz niskich kosztów utrzymania.

Zespół techniczny to wysokiej klasy inżynierowie oraz technicy utrzymania ruchu zajmujący się precyzyjną mechaniką, automatyką oraz kontrolą parametrów procesu produkcyjnego.

Po zwiedzaniu każdego z zakładów zaplanowana jest sesja pytań i odpowiedzi, która umożliwi uczestnikom wymianę poglądów i dogłębne poznanie zastosowanych rozwiązań.

Wieczory biznesowo-integracyjne dadzą sposobność, by kontynuować wymianę doświadczeń w nieformalnej atmosferze oraz nawiązywać nowe kontakty w gronie najlepszych.

Więcej informacji na stronie: www.movida.com.pl/node/1890 

Podobne artykuły