Eagle Group Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek
ALPHA TECHNOLOGY sp. z o.o. S.K.A.	ALPHA TECHNOLOGY sp. z o.o. S.K.A.

Artykuł Dodaj artykuł

PRODUCTION EXCELLENCE - optymalizacja i doskonalenie procesów

W dniach 12-13-14 marca 2019 roku w Poznaniu odbędzie się spotkanie z serii FORUM PRODUKCJI. 

MOVIDA, PRODUCTION EXCELLENCE 2019

W dniach 12-13-14 marca 2019 roku w Poznaniu odbędzie się spotkanie z serii FORUM PRODUKCJI. Forum będzie poświęcone najlepszym praktykom w zarządzaniu produkcją w erze rozwijającego się Przemysłu 4.0, w tym kwestii automatyzacji, optymalizacji procesów, podnoszeniu ich efektywności, jakości oraz metod umożliwiających jak najpełniejsze wykorzystanie dostępnych zasobów zakładu już na etapie planowania produkcji.

Niestabilne środowisko rynkowe - zmieniające się modele biznesowe, wymagania klientów i rynku - skłania do zadawania coraz to nowych pytań i szukania nieoczywistych rozwiązań.

  • Jak wyjść poza narzędzia i dotrzeć do pracowników?
  • Jakie są możliwości nowoczesnych rozwiązań IT w produkcji?
  • Czy automatyzacja zwiększa wydajność?
  • Jakie są ograniczenia we wdrażaniu nowych technologii?

Zapraszamy do eksplorowania tych obszarów i czerpania inspiracji bezpośrednio od ekspertów-praktyków z innych organizacji, którzy właśnie na tym spotkaniu podzielą się swoją wiedzą. Wdrożone z sukcesem  rozwiązania pokażemy Państwu na żywo podczas „KIMBALL ELECTRONICS PRODUCTION SESSION” - wizyta w zakładzie poprzedzona będzie merytoryczną prelekcją.

W Kimball Electronics Poland produkuje się wysokiej jakości wyroby elektroniczne z branży motoryzacyjnej, przemysłowej oraz wyroby i urządzenia medyczne. Firma  jest liderem wśród firm z sektora elektroniki w Polsce. Znajduje się także w gronie Gazel Biznesu, w czołówce rankingu 100 największych firm Wielkopolski i w pierwszej 500-ce największych firm w Polsce.

Więcej informacji na stronie: http://movida.com.pl/node/1714

Podobne artykuły