Wynik wyszukiwania

 
Szkolenie: Pierwsze kroki w metrologii optycznej 3D zdjęcie

Szkolenie: Pierwsze kroki w metrologii optycznej 3D

Na szkoleniu uczestnicy zapoznają się z metrologią długości i kąta realizowaną z użyciem optycznych skanerów światła strukturalnego. Zajęcia będą ukierunkowane przede wszystkim na praktyczny aspekt poznania metrologii optycznej.

Czytaj więcej

 
Rada Gospodarcza Metropolii Bydgoskiej zdjęcie

Rada Gospodarcza Metropolii Bydgoskiej

W dniu 13 października 2020 r. odbyło się pierwsze spotkanie Rady Gospodarczej Metropolii Bydgoskiej.

Czytaj więcej

 
Metrologiczne święto w Targach Kielce już po wakacjach! zdjęcie

Metrologiczne święto w Targach Kielce już po wakacjach!

Klaster metrologiczny, seminarium NDT i firmy z całego świata skupione na precyzji pomiarów – tak zapowiada się tegoroczna edycja Targów Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH. Wydarzenie od lat jest obowiązkowym punktem spotkań dla przedstawicieli branż wykorzystujących specjalistyczne techniki pomiarowe i badawcze.

Czytaj więcej

 
Katowice centrum przemysłowym Metropolii. Już w październiku odbędą się Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX zdjęcie

Katowice centrum przemysłowym Metropolii. Już w październiku odbędą się Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX

Po raz pierwszy w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach będą miały miejsce Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX. 14. edycja tego wydarzenia, na której zaprezentuje się blisko 150 wystawców, odbędzie się w dniach 4-6 października 2022 roku.

Czytaj więcej

 
Szkolenie: Wprowadzenie do analizy GD&T zdjęcie

Szkolenie: Wprowadzenie do analizy GD&T

Na szkoleniu uczestnicy zapoznają się z podstawową wiedzą z zakresu tolerancji geometrycznych w oparciu o normy ISO. Zajęcia będą oprócz przekazywania wiedzy teoretycznej ilustrowane praktycznymi przykładami analizy GD&T z użyciem oprogramowania metrologicznego.

Czytaj więcej

 
SECO/WARWICK zbuduje 12-metrowy pionowy piec retortowy dla Instytutu Technologicznego Karlsruhe zdjęcie

SECO/WARWICK zbuduje 12-metrowy pionowy piec retortowy dla Instytutu Technologicznego Karlsruhe

Próżniowy pionowy piec retortowy SECO/WARWICK dla niemieckiego Instytutu Technologicznego Karlsruhe będzie służyć do wyżarzania w wysokiej próżni elementów konstrukcyjnych żyrotronów.

Czytaj więcej

 
II Ogólnopolskie Forum Metrologii i Obróbki Skrawaniem zakończone zdjęcie

II Ogólnopolskie Forum Metrologii i Obróbki Skrawaniem zakończone

II Ogólnopolskie Forum Metrologii i Obróbki Skrawaniem zorganizowane zostało przy współpracy wiodących polskich firm sektora szeroko pojętej inżynierii produkcji

Czytaj więcej

 

II Ogólnopolskie Forum Technik Metrologicznych i Obróbki Skrawaniem

Od 22 czerwca do 24 czerwca w Hotelu Rubbens & Monet w Łysomicach (k. Torunia) odbędzie się  II Ogólnopolskie Forum Technik Metrologicznych i Obróbki Skrawaniem. 

Czytaj więcej

 
Ogólnopolskie Forum Technik Metrologicznych i Obróbki Skrawaniem zdjęcie

Ogólnopolskie Forum Technik Metrologicznych i Obróbki Skrawaniem

Pierwsze OFTMOS, czyli Ogólnopolskie Forum Metrologii i Obróbki Skrawaniem odbyło się w dniach 18 – 20 listopada w Zawierciu z inicjatywy wiodących firm rynku polskiego w sektorach szeroko pojętej inżynierii produkcji - Oberon 3D, Fatpol, Stigo, Renishaw, Mahr, Delcam, Mitsubishi, Lenso, Sauter i targów Eurotool.   

Czytaj więcej

 
Ogólnopolskie Forum Technik Metrologicznych i Obróbki Skrawaniem (OFTMOS) zdjęcie

Ogólnopolskie Forum Technik Metrologicznych i Obróbki Skrawaniem (OFTMOS)

Ogólnopolskie Forum Technik Metrologicznych i Obróbki Skrawaniem (OFTMOS) powstało jako inicjatywa firm wiodących na rynku polskim w poszczególnych sektorach szeroko pojętej inżynierii produkcji 

Czytaj więcej

 
Przeciwdrobnoustrojowa miedź chroni chilijskie metro zdjęcie

Przeciwdrobnoustrojowa miedź chroni chilijskie metro

Powszechnie znane przeciwdrobnoustrojowe właściwości miedzi znalazły zastosowanie na stacjach kolei podziemnej w Chile. Najczęściej dotykane powierzchnie w metrze, czyli poręcze są tam teraz wykonane ze stopu miedzi. Zainstalowanie nowych poręczy ma zmniejszać ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji poprzez kontakt dotykowy.

Czytaj więcej

 
MachTеch&InnoTеch Expo w Sofii znów odnotuje wzrost 40% zdjęcie

MachTеch&InnoTеch Expo w Sofii znów odnotuje wzrost 40%

Wzrost nowych firm w nadchodzącej wystawie bułgarskiej  dla sektora  maszynowego MachTеch&InnoTеch Expo osiągnie rekordowe 40%.

Czytaj więcej

 
MachTech&InnoTech Expo 2017 zdjęcie

MachTech&InnoTech Expo 2017

MachTech&InnoTech Expo jest jedyną wystawą w Bułgarii dla prezentacji nowych technologii w dziedzinie – obróbki metali, techniki spawania, sprzętu do produkcji narzędzi, metrologii, sieci przemysłowych i oprogramowania.

Czytaj więcej

 

METROpolowanie czas zacząć!

Już dziś, tj. 21 stycznia 2011 rozpoczyna się kolejna edycja internetowej zabawy poprzedzającej Targi Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy RubPlast EXPO 2011. O metry ekspozycji mogą walczyć wszyscy, którzy chcą wziąć udział w tym wydarzeniu, a do tego świetnie znają sekrety tej branży.

Czytaj więcej

 
METROpolowanie zakończone. Metry rozdzielone zdjęcie

METROpolowanie zakończone. Metry rozdzielone

Właśnie zakończyła się pierwsza edycja stworzonej przez organizatora targów RubPlast EXPO oraz vortal internetowy Tworzywa.pl akcji promocyjnej METROpolowanie. Ta trwająca 10 kolejnych miesięcy zabawa, w rezultacie której aktywni gracze mogli „złowi

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 16
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.