Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Artykuł Dodaj artykuł

Wybierz partnera dla swojego biznesu!

Coraz bliżej targi Subcontracting w Poznaniu, którym towarzyszą spotkania kooperacyjne. Na specjalnej platformie matchmakingowej można sprawdzić potencjalnych partnerów i umówić się na spotkania. Targi Subcontracting (26-28 marca) będą więc stanowiły szansę do podjęcia dobrze rokujących biznesowo rozmów.

Logo Subcontracting 2014Coraz bliżej targi Subcontracting w Poznaniu, którym towarzyszą spotkania kooperacyjne. Na specjalnej platformie matchmakingowej można sprawdzić potencjalnych partnerów i umówić się na spotkania. Targi Subcontracting (26-28 marca) będą więc stanowiły szansę do podjęcia dobrze rokujących biznesowo rozmów.

Na stronie http://www.b2match.eu/subcontracting-meetings-2014 dostępna jest już opcja wybierania partnerów do spotkań. Zarejestrowane do tej pory firmy rozpoczęły już dobór potencjalnych kooperantów i umawianie spotkań.

– W tej chwili mamy już prawie 30 zarejestrowanych uczestników spotkań kooperacyjnych. Są to firmy nie tylko z Polski, ale również Francji, Niemiec i Szwajcarii – mówi Zofia Strzyż, dyrektor targów Subcontracting.

Wiele ze zgłoszonych firm, po raz kolejny będzie uczestniczyło w tych spotkaniach, jak choćby: APJ. SIKORA, BAPRO-MET, EDBAK, Lubuski Klaster Metalowy, PPHU "FUMO-Ostrzeszów", Odlewnia Staliwa "Łabędy", czy Wiepofama.

Warto przypomnieć – w poprzedniej edycji targów Subcontracting odbyło się 95 spotkań, w których wzięło udział 45 uczestników z Polski i zagranicy.

Subcontracting Meeting są organizowane dzięki współpracy MTP z Poznańskim Parkiem Naukowo-Technologicznym Fundacji UAM i mają wsparcie sieci Enterprise Europe Network. Udział w nich jest bezpłatny. Zapisy przyjmowane są przez stronę www.b2match.eu/subcontracting-meetings-2014

Więcej informacji na www.subcontracting.pl

Podobne artykuły