Artykuł Dodaj artykuł

HURON otwiera przedstawicielstwo w Stambule

HURON, znany producent obrabiarek jest obecny w Turcji od ponad 25 lat. Naturalną konsekwencją sukcesu komercyjnego odniesionego w tym kraju oraz mocnej pozycji rynkowej firmy w dziedzinie szybkich obrabiarek było podjęcie decyzji o otwarciu przedstawicielstwa w Stambule.

HURON, znany producent obrabiarek jest obecny w Turcji od ponad 25 lat. Naturalną konsekwencją sukcesu komercyjnego odniesionego w tym kraju oraz mocnej pozycji rynkowej firmy w dziedzinie szybkich obrabiarek było podjęcie decyzji o otwarciu przedstawicielstwa w Stambule. Pozwoli to na lepszą konsolidację współpracy z lokalnymi odbiorcami.

Huron będzie obecny na wystawie MAKTEK w Stambule w dniach od 2 do 7 października 2012 (hala 5 / stoisko 502, hala 3 / stoisko 311A).

HURON, posiadający główną siedzibę w Strasburgu we Francji, specjalizuje się w produkcji pionowych centrów obróbki znanych z precyzji i niezawodności. Są to systemy produkowane w oparciu o najnowsze technologie, dostarczane w wielu wykonaniach od najprostszych jednostek entry-level po duże centra zapewniające najwyższą jakość realizowanych procesów technologicznych.

Współpraca HURON z lokalnym partnerem, firmą TEKNIKEL przyczyniła się do odniesienia dużego sukcesu komercyjnego. "TEKNIKEL dzieli naszą pasję udoskonalnania obrabiarek. Dział handlowy wykonał doskonałą pracę pomagając wdrożyć nasze technologię w rozwiązaniach klientów, głównie w produkcji form, ale też w przemyśle lotniczym. Sukces odniesiony przez Huron nie dziwi w kraju, w którym popyt na obrabiarki wzrósł o blisko 50% w latach od 2010 do 2011, a import pokrywa ponad 80% zapotrzebowania rynkowego" powiedział Dominique Lutz, dyrektor zarządzający tureckiego oddziału HURON.

"Największymi potencjalnymi odbiorcami obrabiarek w Turcji są lotnictwo, motoryzacja i producenci form. Byliśmy w stanie dostarczyć tym rynkom rozwiązania zapewniające z jednej strony dużą produktywność, a z drugiej najwyższe kryteria jakościowe przy obróbce skomplikowanych podzespołów. Dla przykładu, wymogi jakościowe stawiane komponentom lotniczym są bardzo ostre. Nasze urządzenia zapewniają w tym zakresie pełną kompatybilność. Klienci, tacy jak Tritech z Wielkiej Brytanii czy TAI z Turcji byli w stanie optymalnie wykorzystać dostarczane przez nas rozwiązania, zarówno w odniesieniu do maszyn, jak i procesów obróbki.”

"Nasza obecność w Turcji oraz szeroka gama oferowanych produktów pozwalają na implementację optymalnych rozwiązań w coraz to nowych sektorach przemysłowych, w których nie byliśmy dotąd obecni."

Aby zwiększyć zaangażowanie na rynku, firma HURON zdecydowała się wziąć udział na nadchodzącej wystawie MAKTEK. Będzie tu prezentowała najnowsze technologie i rozwiązania w zakresie procesów obróbki. "Ta wystawa będzie dla nas dobrą okazją do oceny rynku, a zarazem stanowi początek nowych wyzwań." powiedział Dominique Lutz.

Podobne artykuły

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.