Artykuł Dodaj artykuł

Nowy serwis internetowy Elesa+Ganter z pełnym katalogiem produktów

Od dziś klienci Elesa+Ganter Polska mogą korzystać z nowego serwisu internetowego tej firmy. Jego najważniejszym elementem jest pełen katalog produktów w wersji on-line. Zarejestrowani użytkownicy mogą m.in. składać zamówienia na wybrane produkty lub pobierać pliki 2D/3D w formatach dostosowanych do potrzeb konstruktorów.

Logo Elesa+Ganter

Od dziś klienci Elesa+Ganter Polska mogą korzystać z nowego serwisu internetowego tej firmy. Jego najważniejszym elementem jest pełen katalog produktów w wersji on-line. 

Zarejestrowani użytkownicy mogą m.in. składać zamówienia na wybrane produkty lub pobierać pliki 2D/3D w formatach dostosowanych do potrzeb konstruktorów. Nowa witryna internetowa jest dostępna pod adresem: www.elesa-ganter.pl.

Nowy serwis internetowy Elesa+Ganter

„Chcemy być bliżej naszych klientów, a Internet jest medium doskonale nadającym się do tworzenia takich relacji. Dlatego nowy serwis internetowy Elesa+Ganter Polska to nie tylko estetyczny, nowoczesny wygląd, ale także nowe funkcje, dzięki którym osoby zainteresowane naszą ofertą mają możliwość obejrzenia dowolnego produktu i poznania szczegółów technicznych na jego temat, bez konieczności zamawiania drukowanego wydania katalogu.” – powiedział Filip Granowski, Dyrektor Sprzedaży Elesa+Ganter Polska.

Artykuł został dodany przez firmę

Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.

ELESA+GANTER jest spółką joint-venture, stworzoną przez dwóch liderów w branży standardowych elementów maszyn wytwarzanych z tworzyw oraz metali - Elesa S.p.A (Monza, Mediolan, Włochy) oraz Otto Ganter GmbH & Co. KG (Furtwangen, Niemcy).

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły