Artykuł Dodaj artykuł

Hydropiaskarki najwyższej jakości

Piaskowanie jest procesem czyszczenia powierzchni przy użyciu materiału ściernego. Czy wiesz, że do piaskowania można użyć także wody i wysokiego ciśnienia? Tak działania hydropiaskarki.

Piaskowanie jest procesem czyszczenia powierzchni przy użyciu materiału ściernego. Czy wiesz, że do piaskowania można użyć także wody i wysokiego ciśnienia? Tak działania hydropiaskarki.

Hydropiaskarki najwyższej jakości

Jak działają hydropiaskarki?

Hydropiaskarki to urządzenia służące do piaskowania z wykorzystaniem interakcji ścierniwa, wody i wysokiego ciśnienia. Mówiąc inaczej, hydropiaskarka jest sprzętem umożliwiającym bezpyłowe czyszczenie różnego rodzaju powierzchni technicznych. Wykorzystuje do tego hydro-ścierny system, który jest rozwiązaniem innowacyjnym. Cechą charakterystyczną działania hydropiaskarki jest fakt, że czyszczenie odbywa się w bezpieczny i niezwykle precyzyjny sposób, a jego wydajność jest bardzo wysoka.

Hydropiaskarki do najbardziej wymagających zastosowań

Największą zaletą hydropiaskarek jest skuteczność działania nawet w najtrudniejszych warunkach. Poza tym, w przypadku czyszczenia przy użyciu systemu hydro-ściernego, koszty mediów i części eksploatacyjnych są bardzo niskie, podobnie jak zapotrzebowanie na sprężone powietrze. To wszystko sprawia, że hydropiaskarki są urządzeniami bardzo ekonomicznymi, zwłaszcza w porównaniu z metodami standardowego piaskowania suchego, sodowania czy czyszczenia myjkami wysokociśnieniowymi.Hydropiaskarki będące nowoczesnym urządzeniem polskiego producenta Sandbot cechują się ponadprzeciętną wytrzymałością mechaniczną, porównywaną do standardowych zaworów montowanych w oczyszczarkach innych firm, dzięki czemu proces piaskowania jest skuteczny i wydajny. Podstawowe parametry techniczne dostępnych urządzeń możesz sprawdzić na stronie producenta: https://www.sandbot.pl/.

Hydropiaskarki najwyższej jakości

Wygodne umiejscowienie uchwytu sterującego, innowacyjny system sterowania, a także przydatne funkcjonalności, np. szybkie opróżnienie zbiornika ze ścierniwa sprawiają, że obsługa i działanie hydropiaskarek jest niezwykle wydajne. Charakterystyczną cechą hydropiaskarek jest możliwość przerwania pracy urządzenia przez samego operatora. Nowoczesna hydropiaskarka to urządzenie przeznaczone do zastosowania w przemyśle o najwyższych wymaganiach technicznych i w branży sprzętów czyszczących. Polska hydropiaskarka sodowarka to gwarancja pełnej skuteczności, którą cechują się zwłaszcza hydropiaskarki torbo. Możliwość zastosowania zarówno piasku kwarcowego, jak i granulatów ceramicznych daje ogromne możliwości wykorzystania sprzętu do różnych celów, a brak potrzeby izolacji otoczenia sprawia, że możliwości rosną. Czyszczenie powierzchni przy użyciu hydropiaskarek to skuteczność i wydajność, którą docenia się w wielu gałęziach przemysłu.

Artykuł sponsorowany