Artykuł Dodaj artykuł

Nowy magazyn dla konstruktorów! ELESA+GANTER Polska uruchamia biuletyn elektroniczny

„ELESA+GANTER – Magazyn dla konstruktorów” to nazwa nowego biuletynu elektronicznego uruchomionego przez ELESA+GANTER Polska. Magazyn powstał z myślą o osobach zainteresowanych informacjami o nowych produktach marki ELESA+GANTER oraz o n

„ELESA+GANTER – Magazyn dla konstruktorów” to nazwa nowego biuletynu elektronicznego uruchomionego przez ELESA+GANTER Polska. Magazyn powstał z myślą o osobach zainteresowanych informacjami o nowych produktach marki ELESA+GANTER oraz o nowinkach technicznych i ważnych wydarzeniach branżowych. Biuletyn będzie dostarczany raz w miesiącu jego prenumeratorom poprzez pocztę elektroniczną.

Piaseczno, 30 maja 2007 r

Treść „Magazynu dla konstruktorów” można śledzić na stronie www.elesa-ganter.info.pl. Na tej samej stronie można go także zaprenumerować podając imię, nazwisko, nazwę firmy, w której dana osoba pracuje, stanowisko i adres e-mail, na który elektroniczny biuletyn ma być wysyłany.

W „Magazynie” znajdą się m.in. informacje o nowych produktach, które powiększyły ofertę ELESA+GANTER Polska. Ich opisy będą wzbogacane ilustracjami oraz stronami katalogowymi w formacie PDF zawierającymi parametry techniczne prezentowanych produktów. Biuletyn będzie także informował zainteresowane nim osoby o ważnych wydarzeniach branżowych (np. targach lub wystawach) oraz podawał ciekawostki techniczne z kraju i ze świata. W tym drugim przypadku artykuły będą skupiały się na tematyce dotyczącej takich dziedzin, jak: innowacyjne rozwiązania, wynalazki i wzornictwo przemysłowe w branżach, w których wykorzystywane są oferowane przez ELESA+GANTER Polska standardowe elementy maszyn.

Artykuł został dodany przez firmę

Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.

ELESA+GANTER jest spółką joint-venture, stworzoną przez dwóch liderów w branży standardowych elementów maszyn wytwarzanych z tworzyw oraz metali - Elesa S.p.A (Monza, Mediolan, Włochy) oraz Otto Ganter GmbH & Co. KG (Furtwangen, Niemcy).

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.