Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Artykuł Dodaj artykuł

Złączą nas Targi!

Do inauguracji drugiej edycji Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND® pozostały 3 miesiące. Z każdym dniem do listy Wystawców dopisywane są nowe firmy. Prawie 80% powierzchni wystawienniczej jest już zarezerwowane!  

FASTENER POLAND

Do inauguracji drugiej edycji Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND® pozostały 3 miesiące. Z każdym dniem do listy Wystawców dopisywane są nowe firmy. Prawie 80% powierzchni wystawienniczej jest już zarezerwowane!

Targi zapowiadają się bardzo ciekawie – prócz krajowych producentów i dystrybutorów udział potwierdziły już firmy m.in. z Niemiec, Włoch, Czech, Hiszpanii, Turcji, Wielkiej Brytanii, Indii, Tajwanu i Chin. Podczas Targów zaprezentowane zostaną m.in. najnowocześniejsze łączniki i mocowania przemysłowe (od śrub, po nakrętki, kołki i kliny), łączniki budowlane (kotwy, śruby betonowe, mocowanie fasad i izolacji). Nowości będzie więcej: m.in. zaawansowane systemy montażu i instalacji, a także technologie produkcji łączników oraz urządzenia do ich magazynowania i dystrybucji.

Bogaty program towarzyszący

Uczestnicy Targów będą mogli wziąć udział w 2. Kongresie Elementów Złącznych, zorganizowanym przez ELAMED Media Group, wydawcę czasopisma FASTENER. W roli prelegentów wystąpią największe autorytety w branży. Przedstawią najnowsze rozwiązania w zakresie wykorzystania i zastosowania łączników oraz zaprezentują specjalistyczne narzędzia. Targi elementów złącznych odbędą się równocześnie z 9. Międzynarodowymi Targami Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® oraz 8. Salonem Kooperacji Przemysłowej. Zakres tematyczny Salonu poszerzono o usługi dla przedstawicieli branży elementów złącznych, szczególnie pod kątem cynkowania i nakładania powłok ochronnych na świeżo wyprodukowane elementy złączne, w celu ich ochrony przed korozją, nadania im lepszych cech jakościowych i wizualnych.

Oferta szyta na miarę

Dla zainteresowanych firm organizatorzy przygotowali kompleksową ofertę. Wybrać można pomiędzy w pełni wyposażonymi stoiskami standardowymi, o podwyższonym standardzie premium oraz powierzchnią niezabudowaną, do własnej aranżacji. Wolnych miejsc nie zostało już dużo, dlatego nie należy zwlekać z podjęciem decyzji o udziale. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.fastenerpoland.pl.

Artykuł został dodany przez firmę

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów. 

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły