Eagle Group Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek
ALPHA TECHNOLOGY sp. z o.o. S.K.A.

Artykuł Dodaj artykuł

Skanowanie 3D w kombinezonie astronauty - shapie zamiast selfie!

14-12-2015, 00:00

Cyfrowe skanowanie 3D szybko zdobywa popularność w USA: trzy miesiące po uroczystym otwarciu swojego pierwszego Centrum z Kabiną Skanowania w Portland uruchomiono drugi Ośrodek Kosmiczny w Houston, TX. Jeśli więc wybierasz się do Houston, nie wahaj się zajrzeć tu po bardzo osobistą pamiątkę! Kabina Skanowania 3D Shapify znajduje się po lewej stronie od głównego wejścia obok sklepu z pamiątkami NASA oraz miejsca rejestracji członkostwa.

To naprawdę unikalna kabina skanowania, ponieważ jest to jedyne miejsce, gdzie można zrobić portret 3D w kombinezonie astronauty i markowej kurtce NASA! Na dodatek wypożyczanych za darmo. Kabina Skanowania Shapify wykorzystuje wypróbowane i przetestowane technologie skanowania 3D całego ciała - wszystko, co musisz zrobić, to krok w kabinie, pozę i wytrzymać jeszcze przez 12 sekund. Twój portret 3D będzie gotowy w kilka minut później. Powiększyć i obecnie i zobaczyć go z różnych stron na ekranie komputera, aby zobaczyć, jak dokładne jest.

Cyfrowe Centrum Skanowania 3D wydrukuje Twoje shapie i dostarczy je pod wskazany  adres - wystarczy wybrać jeden z czterech wymiarów drukowanej figurki i zostawić swoje dane kontaktowe.

Kabina Skanowania 3D Shapify  Fot. 3D MASTER Skanowania 3D Shapify - austronauta Fot. 3D MASTER
Kabina Skanowania 3D Shapify
Fot. 3D MASTER
Kabina Skanowania 3D Shapify
Fot. 3D MASTER

Więcej informacji na stronie: http://www.skanery3d.eu

Źródło: 3D MASTER

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły