Wynik wyszukiwania

 
Przyszłość zaczęła się dzisiaj – nowa, ekologiczna prasa w fabryce Hydro Extrusion Poland zdjęcie

Przyszłość zaczęła się dzisiaj – nowa, ekologiczna prasa w fabryce Hydro Extrusion Poland

Dbałość o środowisko i zrównoważony rozwój to już nie tylko trendy czy chwilowa moda w biznesie, ale standard, który stał się fundamentem wielu przedsiębiorstw.

Czytaj więcej

 
Czas eko-rewolucyjnych zmian! Hydro buduje w Polsce park solarny, który zasili nową prasę do wyciskania aluminium zdjęcie

Czas eko-rewolucyjnych zmian! Hydro buduje w Polsce park solarny, który zasili nową prasę do wyciskania aluminium

Troska o środowisko, zrównoważony rozwój i nieustanne poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań to podstawa filozofii Hydro Extrusion.

Czytaj więcej

 
Firma Seco pomaga klientom redukować emisję dwutlenku węgla zdjęcie

Firma Seco pomaga klientom redukować emisję dwutlenku węgla

Firma Seco dysponuje już sprawdzonymi metodami analizy cyklu życia własnych produktów oraz mapowania procesów produkcyjnych pod kątem redukcji wpływu przedsiębiorstwa na środowisko. Kolejnym krokiem jest oferowanie klientom rozwiązań redukujących emisję dwutlenku węgla w ich procesach.

Czytaj więcej

 
Plotery laserowe CO2 dostępne od ręki - uzupełniamy magazyn WENI SOLUTION zdjęcie

Plotery laserowe CO2 dostępne od ręki - uzupełniamy magazyn WENI SOLUTION

Rozwijamy się dla Państwa! Pracujemy nad tym aby czas oczekiwania na zamówione urządzenia był jak najlepszy.

Czytaj więcej

 
Zielona przyszłość rysowana przez SECO/WARWICK i GreenIron zdjęcie

Zielona przyszłość rysowana przez SECO/WARWICK i GreenIron

Grupa SECO/WARWICK, globalny producent urządzeń do obróbki metali, podpisał porozumienie ze szwedzkim przedsiębiorstwem GreenIron H2 AB na dostawę serii pieców do przetwarzania metali z odpadów poprodukcyjnych bez użycia paliw kopalnych.

Czytaj więcej

 
Firma Seco pomaga klientom redukować emisję dwutlenku węgla zdjęcie

Firma Seco pomaga klientom redukować emisję dwutlenku węgla

Firma Seco dysponuje już sprawdzonymi metodami analizy cyklu życia własnych produktów oraz mapowania procesów produkcyjnych pod kątem redukcji wpływu przedsiębiorstwa na środowisko. Kolejnym krokiem jest oferowanie klientom rozwiązań redukujących emisję dwutlenku węgla w ich procesach.

Czytaj więcej

 
Wnikliwe spojrzenie na logistykę na targach Modernlog zdjęcie

Wnikliwe spojrzenie na logistykę na targach Modernlog

Deficyt pracowników, rosnące potrzeby klientów docelowych, wydajność kierowców w łańcuchach dostaw czy ograniczenie emisji CO2 to nie tylko jedne z najpilniejszych wyzwań stojących przed branżą logistyczną, ale także zagadnienia nowego punktu w programie targów Modernlog, czyli spotkania eksperckiego LOG-INSIGHT, które odbędzie się już 31 maja na terenie MTP.

Czytaj więcej

 
Inwestycje, ekologia, aluminium. Wywiad z Mauro Spizzo, wiceprezesem regionu Europy Wschodniej w Hydro Extrusions zdjęcie

Inwestycje, ekologia, aluminium. Wywiad z Mauro Spizzo, wiceprezesem regionu Europy Wschodniej w Hydro Extrusions

Nowoczesne podejście do biznesu to rewolucja, która dzieje się na naszych oczach.

Czytaj więcej

 
Ekologia i zrównoważony rozwój. Przyszłość odpowiedzialnych biznesów. Wywiad zdjęcie

Ekologia i zrównoważony rozwój. Przyszłość odpowiedzialnych biznesów. Wywiad

Jak na przestrzeni lat zmieniło się podejście światowych firm do ochrony środowiska oraz zrównoważonego rozwoju? Jak zmieniła się świadomość konsumenta?

Czytaj więcej

 
Aluminium, czyli na czym zbudować zieloną markę zdjęcie

Aluminium, czyli na czym zbudować zieloną markę

Więcej, dłużej, bardziej. Model biznesowy nastawiony na zysk powoli przechodzi do przeszłości, a coraz więcej marek chce brać odpowiedzialność za wpływ swoich działań na środowisko. Obecnie czołowe hasło kapitalistycznej gospodarki mogłoby brzmieć – więcej, ale etycznie pozyskanych, dłużej pozostających w użyciu i bardziej odpowiedzialnych produktów. Najwięksi giganci deklarują redukcję produkcji plastiku, zmniejszenie emisji CO2 czy korzystanie z odnawialnych źródeł energii i surowców wtórnych. Jak przemysł może wesprzeć te inicjatywy i na czym zbudować niskoemisyjną przyszłość? Przyglądamy się zielonym rozwiązaniom.

Czytaj więcej

 
Sposoby cięcia metalu laserem zdjęcie

Sposoby cięcia metalu laserem

Jak wiadomo, popularność metalu jest naprawdę bardzo duża. Materiał ten otacza nas niemalże wszędzie. Od wielkich konstrukcji budowlanych, szkieletów budynków, tory kolejowe, aż po małe przedmioty, jak okucia mebli, puszki, opakowania czy biżuterię. Jest powszechnie ceniony za podatność na modyfikacje, a jednocześnie wysoki stopień wytrzymałości. Jeden ze stopów metali, brąz, towarzyszy nam już od czasów starożytności. Niegdyś go przetapiano i w ten sposób formowano przedmiot, który chciano wytworzyć. Było to ułatwione, ponieważ brąz jest miękkim metalem i nie trzeba go było ciąć. Dzisiaj cięcia metalu dokonuje się coraz częściej laserowo ze względu na wykorzystanie coraz to twardszych i mocniejszych stopów tego materiału.

Czytaj więcej

 

Nauka i biznes spotkają się w Boszkowie

19 kwietnia, podczas konferencji „Innowacyjność i jakość dla biznesu w gospodarce zorientowanej na redukcję CO2” w podleszczyńskim Boszkowie odbędzie się wyjątkowe spotkanie nauki i biznesu.

Czytaj więcej

 
W 2023 roku nie zwalniamy tempa. Wywiad z przedstawicielami marki Hydro zdjęcie

W 2023 roku nie zwalniamy tempa. Wywiad z przedstawicielami marki Hydro

Ekologia, zrównoważony rozwój i inwestycje, które wynoszą możliwości produkcyjne na zupełnie nowy poziom – tak w skrócie można opisać rok 2022, który bez wątpienia należał do Hydro.

Czytaj więcej

 
Weni Solution - rozwiązania "szyte na miarę" zdjęcie

Weni Solution - rozwiązania "szyte na miarę"

W ciągu ponad 10 lat zainstalowaliśmy setki urządzeń w całej Europie - od Helsinek, aż po Ateny. Trudno jednak w tym zestawieniu znaleźć dwa identycznie zbudowane i wyposażone modele, o tej samej wielkości, parametrach, mocy i z takim samym pakietem startowym części eksploatacyjnych. Branża przemysłowa jest bardzo złożona, a każdy Klient ma na inny plan działania oraz inne założenia dotyczące budżetu. W związku z tymi rosnącymi oczekiwaniami i potrzebami klientów nasi Specjaliści Handlowi i Finansowi przedstawiają rozwiązania “szyte na miarę”, a dla Klientów, którzy najpierw wolą sami zapoznać się z ofertą, przygotowaliśmy wiele prostych i czytelnych narzędzi, takich jak: konfigurator cen lub kalkulator leasingowy.

Czytaj więcej

 
Przyszłość Technologii i Zarządzania w Utrzymaniu Ruchu Dziś zdjęcie

Przyszłość Technologii i Zarządzania w Utrzymaniu Ruchu Dziś

MAINTECH to wyjątkowe bezpłatne wydarzenie na polskim rynku poświęcone kształceniu polskich inżynierów utrzymania ruchu w zakresie najnowszych technologii utrzymania ruchu dla efektywnego wdrażania i zarządzania kosztami, redukcji czasu i poprawą jakości.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 151
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.