Wynik wyszukiwania

 
Jak uniknąć oparzenia dłoni w procesie technologicznym, wymagającym użycia wysokiej temperatury? Case study firmy KELLER zdjęcie

Jak uniknąć oparzenia dłoni w procesie technologicznym, wymagającym użycia wysokiej temperatury? Case study firmy KELLER

Konstruktorzy maszyn i urządzeń wielokrotnie muszą zmagać się z problemem zapewnienia bezpieczeństwa operatora w procesach technologicznych, wymagających użycia wysokiej temperatury. Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale już jednosekundowe narażenie skóry na działanie temperatury ok. 70°C może wywołać martwicę naskórka. Wraz ze wzrostem temperatury ryzyko oparzenia drastycznie wzrasta. Oczywiście, osoba obsługująca urządzenie, które emituje wysoką temperaturę, musi stosować niezbędne środki ochrony osobistej i zachowywać wszelkie zasady BHP, jednak zadaniem konstruktora jest zaprojektowanie takich rozwiązań, które zapewnią najwyższy stopień bezpieczeństwa i wygody operatora.

Czytaj więcej

 
Hotele w systemach ALUPROF zdjęcie

Hotele w systemach ALUPROF

Powstałe w ostatnich latach obiekty hotelowe hołdują nie tylko komfortowym rozwiązaniom, mającym uprzyjemnić pobyt użytkownikom, ale coraz częściej stają się perłami architektury.

Czytaj więcej

 
Seminarium pt. Wysokowydajne spawanie w przemyśle – przykłady wdrożeń zdjęcie

Seminarium pt. Wysokowydajne spawanie w przemyśle – przykłady wdrożeń

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na seminarium pt. Wysokowydajne spawanie w przemyśle – przykłady wdrożeń, organizowane w dniu 14 listopada 2019 r. przez Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa oraz firmy Fronius Polska i IPG Photonics.

Czytaj więcej

 
Dyplom dla OSP PAFANA S.A. zdjęcie

Dyplom dla OSP PAFANA S.A.

Dyplom dla OSP PAFANA S.A.  

Czytaj więcej

 
ARRK Shapers’ Polska na 4. Międzynarodowych Targach Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo- Przetwórczego INNOFORM zdjęcie

ARRK Shapers’ Polska na 4. Międzynarodowych Targach Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo- Przetwórczego INNOFORM

ARRK Shapers’ Polska weźmie udział w 4. Międzynarodowych Targach Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo- Przetwórczego INNOFORM®, które odbędą się w dniach 3–5 marca 2020 r. w Bydgoszczy i zaprezentuje szeroki zakres swoich usług

Czytaj więcej

 
UWAGA KONKURS! Wygraj Grzechotkę Wera Zyklop Metal! zdjęcie

UWAGA KONKURS! Wygraj Grzechotkę Wera Zyklop Metal!

Odpowiedz prawidłowo na pytanie i wygraj  Grzechotkę Wera Zyklop Metal!

Czytaj więcej

 
Grzechotka Wera Zyklop Metal - nowy wygląd – jeszcze lepsze działanie zdjęcie

Grzechotka Wera Zyklop Metal - nowy wygląd – jeszcze lepsze działanie

Każdy profesjonalista i entuzjasta prac mechanicznych szuka narzędzi, które pomogą mu w pracy i zaoszczędzą zarówno czas jak i wysiłek. Dlatego tak ważne jest, aby narzędzia ręczne były nie tylko solidnie zbudowane, ale i zaprojektowane z myślą o maksymalnej użyteczności.

Czytaj więcej

 
Epicor finalistą Hot Companies and Best Products Awards zdjęcie

Epicor finalistą Hot Companies and Best Products Awards

Epicor Software Corporation, światowy lider na rynku oprogramowania biznesowego dla przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych, usługowych i handlu detalicznego, został nominowany przez Network Products Guide (czołowy przewodnik badawczo-doradczy po branży technologicznej) do finału ósmej edycji konkursu Hot Companies and Best Products Awards.

Czytaj więcej

 

Droga do produktywności

9 czerwca 2016 r. w hotelu Park Hotel Diament we Wrocławiu odbyło się spotkanie dla menedżerów firm produkcyjnych. Wydarzenie rozpoczęto pytaniem – w jaki sposób uzyskać maksymalną produktywność w zmiennym otoczeniu rynkowym? 

Czytaj więcej

 
MAGAZYN ARCHITEKTONICZNY REPORT 17 zdjęcie

MAGAZYN ARCHITEKTONICZNY REPORT 17

Reynaers Aluminium z dumą obchodzi swoją 50-tą rocznicę. W tym wydaniu magazynu, postanowiliśmy skupić swoja uwagę na ulokowanym blisko nas pasjonującym mieście: Leuven.

Czytaj więcej

 
FANUC Polska zaprasza na targi PLASTPOL 2014 zdjęcie

FANUC Polska zaprasza na targi PLASTPOL 2014

Polski oddział japońskiej firmy FANUC, światowego lidera technologii CNC i robotyki zaprasza do udziału w XVIII edycji Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, odbywających się w Kielcach w dniach 27 – 30 maja br.

Czytaj więcej

 
Zestaw grotów i nasadek Wera Tool-Check Plus zdjęcie

Zestaw grotów i nasadek Wera Tool-Check Plus

Co tu dużo mówić, każdy z nas wie jak pracuje się wieloma narzędziami naraz, często któregoś brakuje pod ręką. Zestawy śrubokrętów z wymiennymi końcówkami dostępne w sklepach, łamią się na byle śrubie, ich opakowania są nietrwałe, bity źle się wyciągają z pudełek przy pracy w rękawicach itp.

Czytaj więcej

 
10-lecie zdjęcie

10-lecie

8 października 2011 firma SERWISTAL Sp. z o.o. obchodziła 10-lecie swojej działalności z tej okazji odbył się bal jubileuszowy w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, podczas którego jednym z głównych punktów programu była oficjalna prezentacja nowego logo.

Czytaj więcej

 
KGHM Ecoren bez Interferii zdjęcie

KGHM Ecoren bez Interferii

Na rzecz Funduszu Hotele 01, spółki celowej funduszu KGHM I FIZAN, KGHM Ecoren zbył wszystkie akcje giełdowej spółki hotelarskiej Interferie S.A. Rok 2010 mija w Ecorenie pod znakiem kompleksowego porządkowania grupy kapitałowej spółki.

Czytaj więcej

 

FARO dostarcza sześciu skanerów laserowych amerykańskiemu liderowi technologii i usług skanowania laserowego Quantapoint

Firma FARO®, światowy lider w dziedzinie urządzeń do pomiarów i wizualizacji 3D, sprzedała sześć wydajnych skanerów laserowych Photon firmie Quantapoint, czołowemu dostawcy technologii i usług skanowania laserowego.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 17