Eagle Group Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek
eba sp. z o.o.
 
XXII Seminarium SECO/WARWICK Obróbka Cieplna 4.0. dobiegło końca zdjęcie

XXII Seminarium SECO/WARWICK Obróbka Cieplna 4.0. dobiegło końca

130 uczestników, 20 prelegentów, 15 godzin wykładów, 3 bloki tematyczne, 2 wieczory specjalne – i tylko jedno takie wydarzenie w branży obróbki cieplnej!

Czytaj więcej

 
Ubiegły rok SECO/WARWICK zdobywało rynek obróbki cieplnej trzema technologiami próżniowymi zdjęcie

Ubiegły rok SECO/WARWICK zdobywało rynek obróbki cieplnej trzema technologiami próżniowymi

Jeden rok, co najmniej podwójna wydajność, 4 wymiary a 3 oblicza technologii próżniowej, tak można podsumować rok jednego z segmentów specjalizacji Grupy SECO/WARWICK.

Czytaj więcej

 
Amerykańska premiera produktu: UCM - 4D QUENCH® nowoczesnej alternatywy dla hartowania w prasie zdjęcie

Amerykańska premiera produktu: UCM - 4D QUENCH® nowoczesnej alternatywy dla hartowania w prasie

Po europejskiej premierze innowacyjnego systemu SECO/WARWICK – UCM® 4D Quench® nadszedł czas na amerykańską. Tym razem, prezentacja produktu odbędzie się 15-17 października w Detroit, podczas ASM Heat Treatment Show 2019.

Czytaj więcej

 
SECO/WARWICK przedstawi nowe rozwiązania obróbki cieplnej 4.0 podczas Thermprocess 2019 zdjęcie

SECO/WARWICK przedstawi nowe rozwiązania obróbki cieplnej 4.0 podczas Thermprocess 2019

Niespotykane dotąd zmiany dotykają obecnie różne branże. Nowe technologie z jednej strony dają nowe możliwości, ale z drugiej stanowią wyzwanie. Jakie są wyzwania i czym jest Przemysł 4.0 w świecie obróbki cieplnej metalu?

Czytaj więcej

 
Premiera Super IQ®. Tym razem amerykański rynek zobaczy nową generację procesu nawęglania. zdjęcie

Premiera Super IQ®. Tym razem amerykański rynek zobaczy nową generację procesu nawęglania.

Wyższe temperatury, szybszy cykl, wydajniejszy proces. SECO/WARWICK prezentuje Super IQ® – innowacyjny piec do nawęglania i hartowania stali.

Czytaj więcej

 
Wyższa wydajność możliwa dzięki technologii pieców próżniowych Vector zdjęcie

Wyższa wydajność możliwa dzięki technologii pieców próżniowych Vector

Linia pieców próżniowych Vector® Grupy SECO/WARWICK to rozwiązanie, które odpowiada wymaganiom i potrzebom klientów w zakresie niezawodnych dostaw i wyjątkowych efektów obróbki cieplnej.

Czytaj więcej

 
Kolejny piec próżniowy produkcji REMIX dostarczony do P & L Heat Treating, Inc / USA zdjęcie

Kolejny piec próżniowy produkcji REMIX dostarczony do P & L Heat Treating, Inc / USA

REMIX Polska dostarczył do amerykańskiej hartowni usługowej – P&L Heat Treating Youngstown/USA poziomy piec próżniowy. Uruchomiony piec to kolejny projekt z Zakładu Próżni, który zasila park produkcyjny Klienta. 

Czytaj więcej

 
Światowi liderzy wybierają sprawdzone rozwiązania zdjęcie

Światowi liderzy wybierają sprawdzone rozwiązania

Jeden z największych na świecie producentów stali narzędziowych i specjalnych – voestalpine High Performance Metals (dawniej Böhler-Uddeholm AG) inwestuje w technologie SECO/WARWICK i zwiększa swoje moce produkcyjne. 15-barowy piec próżniowy z wysokociśnieniowym hartowaniem gazowym oraz piec retortowy do odpuszczania to już kolejne urządzenia od SECO/WARWICK, na które decyduje się światowy lider produkcji stali.

Czytaj więcej

 
Nowa linia SECO/WARWICK do węgloazotowania oraz hartowania zwiększy zdolność wytwórczą firmy Gaweł Zakład Produkcji Śrub S.A. zdjęcie

Nowa linia SECO/WARWICK do węgloazotowania oraz hartowania zwiększy zdolność wytwórczą firmy Gaweł Zakład Produkcji Śrub S.A.

SECO/WARWICK dostarczy linię technologiczną typu ATE, na bazie muflowego pieca taśmowego PTE przeznaczoną głównie do węgloazotowania, mycia i odpuszczania wkrętów.  

Czytaj więcej

 
Piec próżniowy typu HPGQ firmy SECO/WARWICK zwiększy możliwości produkcyjne słoweńskiej hartowni usługowej MIHEU zdjęcie

Piec próżniowy typu HPGQ firmy SECO/WARWICK zwiększy możliwości produkcyjne słoweńskiej hartowni usługowej MIHEU

MIHEU, słoweńska hartownia usługowa zwiększa swoje możliwości produkcyjne dzięki nowemu piecowi próżniowemu z hartowaniem w gazie pod wysokim ciśnieniem. Instalacja została dostarczona w lutym 2016 roku.

Czytaj więcej

 
Hiszpańskie Grupo TTT wybrało jednokomorowy piec próżniowy SECO/WARWICK zdjęcie

Hiszpańskie Grupo TTT wybrało jednokomorowy piec próżniowy SECO/WARWICK

Grupo TTT, jeden z liderów obróbki cieplnej i obróbki powierzchniowej, rozbuduje swój zakład w Bergarze w Hiszpanii o próżniowy system do obróbki cieplnej i lutowania twardego firmy SECO/WARWICK wyposażony w hartowanie gazem pod wysokim ciśnieniem, umożliwiający przeprowadzanie różnych procesów.

Czytaj więcej

 
Piec z obrotową retortą – gwiazdą obróbki cieplnej w atmosferze w 2018 r. zdjęcie

Piec z obrotową retortą – gwiazdą obróbki cieplnej w atmosferze w 2018 r.

Piece z obrotową retortą zostały stworzone do uzyskiwania jak najlepszych rezultatów obróbki cieplnej (sprawnie i jednorodnie) małych części. Piec z retortą obrotową SECO/WARWICK zapewnia elastyczność procesu produkcji, a jego główne zastosowania to hartowanie, odpuszczanie, wyżarzanie i procesy dyfuzyjne. Piec do obróbki cieplnej w atmosferze to hit 2018 roku.  

Czytaj więcej

 
Modernizacja urządzeń do obróbki cieplnej wg SECO/WARWICK = „SECONOMY” zdjęcie

Modernizacja urządzeń do obróbki cieplnej wg SECO/WARWICK = „SECONOMY”

SECO/WARWICK, globalny ekspert w dziedzinie obróbki cieplnej, nieustannie wyznacza nowe standardy – zarówno produktowe, jak i usługowe. Serwis posprzedażowy Grupy SECO/WARWICK zapewnia najlepsze wsparcie procesów produkcyjnych, które umożliwia klientom utrzymanie wysokiej wydajności urządzeń i uzyskanie znacznych oszczędności.

Czytaj więcej

 

Obroty w branży obróbki cieplnej

Obróbka cieplna to branża, której roczne obroty na świecie  przekraczają 100 miliardów euro, z czego na Europe przypada aż 25 miliardów. Co więcej inwestycje w tej branży ciągle rosną - od niedawna również w Polsce.

Czytaj więcej

 
Podczas Thermprocess SECO/WARWICK przedstawi dwa nowe systemy rozwiązujące codzienne problemy z obróbka cieplną zdjęcie

Podczas Thermprocess SECO/WARWICK przedstawi dwa nowe systemy rozwiązujące codzienne problemy z obróbka cieplną

Podczas tegorocznych targów Thermprocess, SECO/WARWICK zaprezentuje dwie nowe technologie produktowe: UCM® 4D Quench® oraz Super IQ®. Obie technologie powstały w odpowiedzi na codzienne problemy z obróbką cieplną i mają za zadanie podnosić jakość produkcji.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 53