Wynik wyszukiwania

 
Architektura przemysłowa w nowoczesnym wydaniu – Hala Gong w Ostrawie z systemami ALUPROF zdjęcie

Architektura przemysłowa w nowoczesnym wydaniu – Hala Gong w Ostrawie z systemami ALUPROF

Rewitalizacja obszarów poprzemysłowych jest wyzwaniem dla architektów i projektantów, którzy prześcigają się w tworzeniu koncepcji coraz to nowych form, a także bardziej funkcjonalnych adaptacji starych budynków.

Czytaj więcej

 
Hala stalowa, czyli połączenie wytrzymałości i dobrej ceny. Przegląd atutów rozwiązania zdjęcie

Hala stalowa, czyli połączenie wytrzymałości i dobrej ceny. Przegląd atutów rozwiązania

Konstrukcje stalowe cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Coraz częściej są one wykorzystywane w branży przemysłowej, produkcyjnej, czy też rolniczej.

Czytaj więcej

 
Elementy konstrukcji hal stalowych – z czego składa się hala zdjęcie

Elementy konstrukcji hal stalowych – z czego składa się hala

W nowoczesnym budownictwie przemysłowym dominują wytrzymałe funkcjonalne i „lekkie” hale stalowe, które elastycznie dopasowują się do potrzeb inwestora. Szybki czas realizacji oraz stosunkowo niskie koszty sprawiają, że inwestorzy coraz częściej przedkładają hale stalowe nad tradycyjne obiekty żelbetowe. Z jakich elementów składa się konstrukcja stalowa hali?

Czytaj więcej

 
Jak dbać o czystość w hali produkcyjnej? zdjęcie

Jak dbać o czystość w hali produkcyjnej?

Nie ulega wątpliwości, iż hala produkcyjna to miejsce, gdzie wzmożone dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy przybiera szczególne znaczenie. Zobowiązany jest do tego każdy pracodawca, a wymagania dotyczące podejmowanych czynności w tym zakresie są dokładnie uregulowane. Głównymi aspektami tych działań jest utrzymanie szeroko rozumianego porządku. Zatem, jak odpowiednio dbać o czystość w hali produkcyjnej? W poniższym poradniku postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Czytaj więcej

 
Hala stalowa od A do Z zdjęcie

Hala stalowa od A do Z

Wzniesienie hali stalowej, w porównaniu do tego typu konstrukcji z innych materiałów, jest stosunkowo szybkie, a ponadto estetyczne i trwałe. Nic więc dziwnego, że takie rozwiązanie podbiło rynek jako ciekawa alternatywa dla budowli murowanych.

Czytaj więcej

 
COR-TEN ® perforowany od Perforacja-blachy perforowane sp. z o.o. Kraków zdjęcie

COR-TEN ® perforowany od Perforacja-blachy perforowane sp. z o.o. Kraków

Niecodzienne zestawienie - nowoczesny obiekt, hala sportowa o powierzchni 2500 m2 zlokalizowany we Wrocławiu przy zabytkowym gmachu 9 Liceum Ogólnokształcącego.

Czytaj więcej

 
Ile trwa budowa hali stalowej i co się na nią składa? zdjęcie

Ile trwa budowa hali stalowej i co się na nią składa?

Każdemu właścicielowi firmy, który decyduje się na powiększenie aktualnych powierzchni produkcyjnych czy magazynowych zależy na jak najszybszym zakończeniu całej inwestycji, aby oddane do użytku obiekty możliwie szybko zaczęły przynosić oczekiwane zyski. Idealnym rozwiązaniem są w takim przypadku konstrukcje stalowe. Jak długo trwa budowa takiej hali i od czego jest zależny całkowity czas realizacji zlecenia?

Czytaj więcej

 
RMIG wystawi się na Targach VITCAM International 2019 zdjęcie

RMIG wystawi się na Targach VITCAM International 2019

Jako dostawca niezbędnych produktów perforowanych dla przemysłu przetwórczego RMIG po raz kolejny wystawi się na targach VITCAM International w dniach 12-14 czerwca 2019 roku w halach wystawowych w Kolonii w Niemczech.

Czytaj więcej

 
ITM 2019 zdjęcie

ITM 2019

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas kolejnej edycji targów przemysłowych i obróbki metalu metalu ITM 2019.

Czytaj więcej

 
POWER-TECH na targach STOM LASER zdjęcie

POWER-TECH na targach STOM LASER

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska  E - 10 podczas targów przemysłowych STOM - LASER.

Czytaj więcej

 
Od czego zależą koszty budowy hal stalowych? zdjęcie

Od czego zależą koszty budowy hal stalowych?

Budowa hali stalowej dla większości inwestorów to poważna inwestycja i wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Ważne jest, aby na etapie tworzenia koncepcji obiektu wszystkie jego elementy były przemyślane i zgodne z jego programem funkcjonalno-użytkowym, a co za tym idzie koszty wykonania obiektu były adekwatne do jego przeznaczenia.

Czytaj więcej

 

Zaproszenie na Targi CWIEME 2017 Berlin

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów

Czytaj więcej

 
Prima Power wystawcą na XI targach STOM w Kielcach zdjęcie

Prima Power wystawcą na XI targach STOM w Kielcach

W dniach 10-12 kwietnia odbędą się XI Targi Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING. „Przemysłowa wiosna w Targach Kielce” z roku na rok gromadzi coraz większą liczbę odwiedzających, ale i wystawców.

Czytaj więcej

 
EAGLE zaprasza na targi STOM – LASER 2018 do Kielc zdjęcie

EAGLE zaprasza na targi STOM – LASER 2018 do Kielc

Firma POWER – TECH zaprasza na kolejną edycję targów STOM-LASER. Impreza organizowana w Kielcach ramach cyklu „Przemysłowa Wiosna” odbędzie się w dniach 10-12 kwietnia 2018 roku. Zaproszenia można pobierać w pod tym adresem.  

Czytaj więcej

 
Automatyzacja procesu wycinania laserowego zdjęcie

Automatyzacja procesu wycinania laserowego

Kiedy w latach 70 - tych ubiegłego wieku na rynku pojawiły się pierwsze wycinarki laserowe, niewielu zapewne spodziewało się, gdzie ta technologia znajdzie się blisko 50 lat później.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 99