Wynik wyszukiwania

 
Od łóżek do masażu po stoły operacyjne – produkty dla branży medycznej zdjęcie

Od łóżek do masażu po stoły operacyjne – produkty dla branży medycznej

Na rynku istnieje wiele z pozoru podobnych do siebie elementów i podzespołów maszyn lub urządzeń.

Czytaj więcej

 
Lekki materiał i wymagające czasy, czyli wykorzystanie aluminium w branży medycznej zdjęcie

Lekki materiał i wymagające czasy, czyli wykorzystanie aluminium w branży medycznej

Niewiele jest dziedzin, od których, tak jak do sektora medycznego, wymaga się precyzji i nieomylności. Nic w tym dziwnego - to właśnie od lekarzy, ratowników czy rehabilitantów zależy nasze zdrowie oraz życie.

Czytaj więcej

 
Aluminium lekiem dla branży medycznej zdjęcie

Aluminium lekiem dla branży medycznej

Sterylizacja, wąski zakres tolerancji i łatwość czyszczenia - to rygorystyczne założenia, które musi spełnić każde urządzenie medyczne trafiające na oddział szpitalny czy do prywatnego gabinetu lekarskiego. Aluminium dostarczane przez globalnego potentata, Hydro, od lat z powodzeniem nadaje kształt - w przenośni i dosłownie - tego rodzaju sprzętom.

Czytaj więcej

 
Aby zapewnić najwyższą jakość produktów i spełnić surowe normy, producenci narzędzi medycznych wybierają technologie SECO/WARWICK zdjęcie

Aby zapewnić najwyższą jakość produktów i spełnić surowe normy, producenci narzędzi medycznych wybierają technologie SECO/WARWICK

Ciągłe inwestycje Grupy SECO/WARWICK w R&D i współpraca ze światowymi instytucjami badawczymi zapewniają SECO/WARWICK utrzymanie wiodącej pozycji wśród dostawców systemów do obróbki cieplnej metali dla wymagających producentów, w tym przedstawicieli branży medycznej. 

Czytaj więcej

 
ALUMINIUM W BRANŻY MEDYCZNEJ zdjęcie

ALUMINIUM W BRANŻY MEDYCZNEJ

Aluminium jest materiałem niezwykle plastycznym oraz uniwersalnym, dlatego jego stopy i profile znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Metal ten jest w stanie spełnić nawet najbardziej rygorystyczne wymagania, co pozwala mu zdobywać coraz bardziej powszechne uznanie wśród klientów z branży medycznej.

Czytaj więcej

 
Stowarzyszenie Czystości Technicznej zaprasza na II edycję Międzynarodowego Forum Czystości Technicznej & EXPO „Parts4Assembly” zdjęcie

Stowarzyszenie Czystości Technicznej zaprasza na II edycję Międzynarodowego Forum Czystości Technicznej & EXPO „Parts4Assembly”

Stowarzyszenie Czystości Technicznej zaprasza na II edycję Międzynarodowego Forum Czystości Technicznej & EXPO „Parts4Assembly”. Planowane w dniach 19-20 maja 2022 Forum jest wydarzeniem technicznym, specjalistycznym skierowanym do określonego grona odbiorców. Tym razem spotkanie odbędzie się w Arena Gliwice.

Czytaj więcej

 
Lutowanie precyzyjne w branży medycznej tylko z SECO/WARWICK zdjęcie

Lutowanie precyzyjne w branży medycznej tylko z SECO/WARWICK

SECO/WARWICK dostarczy piec próżniowy Vector® do francuskiego koncernu wytwarzającego wysoko precyzyjne urządzenia medyczne tj. aparaturę rentgenowską czy sprzęt do radioterapii.

Czytaj więcej

 
Rodzaje przenośników taśmowych i ich przeznaczenie zdjęcie

Rodzaje przenośników taśmowych i ich przeznaczenie

Przenośniki taśmowe to idealny sposób na transport lekkich oraz ciężkich materiałów, a także sypkich oraz drobnicowych.

Czytaj więcej

 
Nowe, niższe ceny na urządzenia UFO-A-N zdjęcie

Nowe, niższe ceny na urządzenia UFO-A-N

Urządzenia filtrowentylacyjne UFO-A są przeznaczone do oczyszczania zapylonego powietrza z zanieczyszczeń powstających w trakcie procesów produkcyjnych.

Czytaj więcej

 
Trzy dekady Klimawentu zdjęcie

Trzy dekady Klimawentu

Wydawać by się mogło, że tak niedawno obchodziliśmy 20-lecie Klimawentu, a tymczasem nasza firma świętuje już 30 lat swojej obecności na rynku…

Czytaj więcej

 
Jakie metody wykorzystuje się w obróbce cieplnej? zdjęcie

Jakie metody wykorzystuje się w obróbce cieplnej?

Obróbką cieplną nazywamy obróbkę materiałów metalowych, która polega na odpowiednim nagrzewaniu, wygrzewaniu, a także chłodzeniu do konkretnych temperatur, które powodują zmianę ich własności.

Czytaj więcej

 
Szkolenia wstępne oraz okresowe BHP w języku migowym i z możliwością audiodeskrypcji zdjęcie

Szkolenia wstępne oraz okresowe BHP w języku migowym i z możliwością audiodeskrypcji

Zgodnie z obowiązującymi przepisami każda zatrudniana osoba powinna odbyć wstępne szkolenie BHP, a następnie okresowe, które należy odnawiać co kilka lat.

Czytaj więcej

 
Stoły na metalowych nogach nie tylko do aranżacji industrialnych zdjęcie

Stoły na metalowych nogach nie tylko do aranżacji industrialnych

Stoły na metalowych nogach to meble wyjątkowo solidne, funkcjonalne, a przy tym po prostu estetyczne. Sprawdź, co je wyróżnia, jak i gdzie można je wykorzystać!

Czytaj więcej

 
Czy i komu potrzebne są jeszcze dźwigniki nożycowe? Jak korzystają z nich przedsiębiorstwa? Wyjaśniamy! zdjęcie

Czy i komu potrzebne są jeszcze dźwigniki nożycowe? Jak korzystają z nich przedsiębiorstwa? Wyjaśniamy!

Popularność dźwigników nożycowych stale rośnie, a przecież nie są to naładowane elektroniką i futurystycznym wyglądem urządzenia. Dlaczego zatem tak często po nie sięgamy?

Czytaj więcej

 
Amerykańska ekspansja grupy SECO/WARWICK nagrodzona zdjęcie

Amerykańska ekspansja grupy SECO/WARWICK nagrodzona

SECO/WARWICK – polska firma z amerykańskimi korzeniami – została nagrodzona podczas jednego z najważniejszych wydarzeń podsumowujących współpracę gospodarczą na linii USA – Europa Środkowo-Wschodnia: „USA-Central Eastern Europe Investment Summit & Awards”.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 3010
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.