Wynik wyszukiwania

 
Cztery sposoby na obniżenie kosztów eksploatacji magazynu zdjęcie

Cztery sposoby na obniżenie kosztów eksploatacji magazynu

Zapewnienie wysokiego standardu oraz bezpieczeństwa pracy w magazynie nie musi wiązać się z kosztami wysokiego rzędu.

Czytaj więcej

 
Przeciwdrobnoustrojowa miedź chroni chilijskie metro zdjęcie

Przeciwdrobnoustrojowa miedź chroni chilijskie metro

Powszechnie znane przeciwdrobnoustrojowe właściwości miedzi znalazły zastosowanie na stacjach kolei podziemnej w Chile. Najczęściej dotykane powierzchnie w metrze, czyli poręcze są tam teraz wykonane ze stopu miedzi. Zainstalowanie nowych poręczy ma zmniejszać ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji poprzez kontakt dotykowy.

Czytaj więcej

 
BA 50 – barierki od YAWAL zdjęcie

BA 50 – barierki od YAWAL

Balustrady i barierki są jednym z elementów zapewniających bezpieczeństwo użytkownika, są także ważnym elementem dekoracyjnym zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Zastanawiając się nad wyborem materiału, z którego wykonane będą te elementy należy wziąć pod uwagę trwałość, plastyczność oraz możliwości dopasowania kolorystyki do indywidualnych potrzeb. YAWAL proponuje aluminium wraz z zupełnie nowym systemem profili aluminiowych i akcesoriów do produkcji balustrad i barierek – BA 50.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 3
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.