Wynik wyszukiwania

 
Balustrada nierdzewna - dlaczego warto? zdjęcie

Balustrada nierdzewna - dlaczego warto?

Taras na podmurówce, balkon czy też schody warto dodatkowo zabezpieczyć. W przypadku balkonu jest to absolutnie niezbędne, a w odniesieniu do tarasu czy tez schodów zapobiega wypadkom. Poręcz oparta na słupkach konstrukcyjnych w wersji ażurowej lub ze szkłem wykonana ze stali nierdzewnej to świetny wybór. Dlaczego warto wybrać balustradę nierdzewną?

Czytaj więcej

 
Balkony z blachami perforowanymi zdjęcie

Balkony z blachami perforowanymi

Blachy perforowane stosowane są coraz częściej jako osłony balkonów oraz nowoczesne balustrady.

Czytaj więcej

 
Balustrady ze stali nierdzewnej czy zwykłej - które wybrać? zdjęcie

Balustrady ze stali nierdzewnej czy zwykłej - które wybrać?

Dla osoby, która sama projektuje lub buduje swój wymarzony dom, jego wygląd na zewnątrz jest tak samo ważny, jak wewnątrz.

Czytaj więcej

 
Nowoczesne wnętrze ze stalą zdjęcie

Nowoczesne wnętrze ze stalą

Stal i aluminium są materiałami, które w nowoczesnym wnętrzu często się pojawiają. Wykonuje się z nich meble lub ich części, a metalowe dekoracje ustawia się na stołach czy ławach. 

Czytaj więcej

 
Bariery szczeblinkowe u 11a - dla bezpieczeństwa nas wszystkich zdjęcie

Bariery szczeblinkowe u 11a - dla bezpieczeństwa nas wszystkich

Bariery szczeblinkowe u 11a wykorzystuje się do zapewnienia bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego i pieszego.

Czytaj więcej

 
Historie klientów. STAL-MET – waterjet kluczem do rozwoju firmy zdjęcie

Historie klientów. STAL-MET – waterjet kluczem do rozwoju firmy

Produkują elementy do ekskluzywnych jachtów. Jednak, dzięki posiadaniu maszyny do cięcia wodą, na swoim koncie mają także inne realizacje.

Czytaj więcej

 
Przeciwdrobnoustrojowa miedź chroni chilijskie metro zdjęcie

Przeciwdrobnoustrojowa miedź chroni chilijskie metro

Powszechnie znane przeciwdrobnoustrojowe właściwości miedzi znalazły zastosowanie na stacjach kolei podziemnej w Chile. Najczęściej dotykane powierzchnie w metrze, czyli poręcze są tam teraz wykonane ze stopu miedzi. Zainstalowanie nowych poręczy ma zmniejszać ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji poprzez kontakt dotykowy.

Czytaj więcej

 
BA 50 – barierki od YAWAL zdjęcie

BA 50 – barierki od YAWAL

Balustrady i barierki są jednym z elementów zapewniających bezpieczeństwo użytkownika, są także ważnym elementem dekoracyjnym zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Zastanawiając się nad wyborem materiału, z którego wykonane będą te elementy należy wziąć pod uwagę trwałość, plastyczność oraz możliwości dopasowania kolorystyki do indywidualnych potrzeb. YAWAL proponuje aluminium wraz z zupełnie nowym systemem profili aluminiowych i akcesoriów do produkcji balustrad i barierek – BA 50.

Czytaj więcej

 
MASTERLINE 8: OKNO OTWARTE NA PRZYSZŁOŚĆ zdjęcie

MASTERLINE 8: OKNO OTWARTE NA PRZYSZŁOŚĆ

Firma Reynaers wprowadziła ostatnio do swojej oferty MasterLine 8, nowy system okienny, który gwarantuje niezliczone możliwości projektowe oraz doskonałe parametry dotyczące izolacyjności termicznej, przepuszczalności powietrza, oraz wodoszczelności, charakteryzujący się również zoptymalizowanym czasem  produkcji.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 9
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.