Wynik wyszukiwania

 
Balkony z blachami perforowanymi zdjęcie

Balkony z blachami perforowanymi

Blachy perforowane stosowane są coraz częściej jako osłony balkonów oraz nowoczesne balustrady.

Czytaj więcej

 
Korzystaj ze swojego balkonu lub tarasu przez całe lato! Wystarczy odpowiednie zadaszenie zdjęcie

Korzystaj ze swojego balkonu lub tarasu przez całe lato! Wystarczy odpowiednie zadaszenie

Różnego typu zadaszenia nad tarasem lub balkonem to idealny sposób na to, aby korzystać z odpoczynku na świeżym powietrzu bez względu na pogodę. Daszki fantastycznie osłaniają zarówno przed intensywnym słońcem, jak i opadami deszczu. Chronią nas, ale i wyposażenie pozostawione na tarasie lub balkonie. Jakie jednak zadaszenie sprawdzi się najlepiej? Na rynku mamy do wyboru kilka opcji. Wybraliśmy najlepsze - skuteczne w osłanianiu i świetnie się prezentujące.

Czytaj więcej

 
Balustrada nierdzewna - dlaczego warto? zdjęcie

Balustrada nierdzewna - dlaczego warto?

Taras na podmurówce, balkon czy też schody warto dodatkowo zabezpieczyć. W przypadku balkonu jest to absolutnie niezbędne, a w odniesieniu do tarasu czy tez schodów zapobiega wypadkom. Poręcz oparta na słupkach konstrukcyjnych w wersji ażurowej lub ze szkłem wykonana ze stali nierdzewnej to świetny wybór. Dlaczego warto wybrać balustradę nierdzewną?

Czytaj więcej

 
Jakie meble ogrodowe wybrać? Metalowe to obecnie hit! Dodatkowo zaskakują funkcjonalnością zdjęcie

Jakie meble ogrodowe wybrać? Metalowe to obecnie hit! Dodatkowo zaskakują funkcjonalnością

Wiosenne porządki w ogrodzie i na tarasie skłaniają do poszukiwań nowego wyposażenia, które najlepiej odświeży aranżację przydomowej zielonej przestrzeni. Jakie wyposażenie jednak wybrać, kiedy mamy do wyboru tak wiele możliwości.

Czytaj więcej

 
Balustrady ze stali nierdzewnej czy zwykłej - które wybrać? zdjęcie

Balustrady ze stali nierdzewnej czy zwykłej - które wybrać?

Dla osoby, która sama projektuje lub buduje swój wymarzony dom, jego wygląd na zewnątrz jest tak samo ważny, jak wewnątrz.

Czytaj więcej

 
SGI Baltis laureatem konkursu Platynowe Wiertło zdjęcie

SGI Baltis laureatem konkursu Platynowe Wiertło

Firma budowlana SGI Baltis zdobyła nagrodę w konkursie Platynowe Wiertło za apartamenty Pogodno Park, prestiżową inwestycję firmy w Szczecinie. Jury konkursu uznało projekt za jeden z najlepszych w kraju obiektów mieszkaniowych oddanych do użytku w ostatn

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 6
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.