Wynik wyszukiwania

 
Nowe inwestycje Victaulic Polska zdjęcie

Nowe inwestycje Victaulic Polska

Victaulic po zakończeniu wartej ponad 55 mln złotych modernizacji odlewni, rozpoczyna kolejne inwestycje.

Czytaj więcej

 
Nowy szef polskiej odlewni Victaulic zdjęcie

Nowy szef polskiej odlewni Victaulic

Dariusz Pilichowski objął stanowisko Plant Managera w Victaulic Polska – najnowocześniejszej odlewni żeliwa sferoidalnego w Europie.

Czytaj więcej

 
Budowa dekantera w odlewni Victaulic Polska zdjęcie

Budowa dekantera w odlewni Victaulic Polska

W ciągu ostatnich kilku lat, odlewnia żeliwa Victaulic w Drezdenku zrealizowała szereg inwestycji  przyczyniających się do ograniczenia szkodliwego oddziaływania na środowisko naturalne. Następnym krokiem jest budowa dekantera, który oczyszcza wodę przed wprowadzeniem jej do rzeki.

Czytaj więcej

 
Modernizacja systemu instalacji podziemnych w odlewni Victaulic Polska zdjęcie

Modernizacja systemu instalacji podziemnych w odlewni Victaulic Polska

Victaulic, producent wysokiej jakości odlewów, w połowie kwietnia bieżącego roku rozpoczął gruntowną modernizację odlewni w Drezdenku.

Czytaj więcej

 
Victaulic stawia na ekologię i pracowników zdjęcie

Victaulic stawia na ekologię i pracowników

Victaulic, producent wysokiej jakości odlewów, na wiosnę 2013 roku planuje ukończenie kolejnej tury inwestycji w zakładzie. Po długim, trwającym cztery lata procesie modernizacyjnym mającym na celu usprawnienie procesu produkcji, Victaulic stawia na minimalizację wpływu na środowisko i poprawę warunków pracy na terenie odlewni inwestując w system wentylacji, usprawnienie systemu przeciwpożarowego oraz wymianę wszystkich instalacji podziemnych na terenie zakładu.

Czytaj więcej

 
Victaulic poprawia jakość produkcji zdjęcie

Victaulic poprawia jakość produkcji

Odlewnia Victaulic w Drezdenku zakończyła właśnie kolejny istotny proces modernizacji zakładu. Uruchomienie nowej linii do woskowania uszczelek usprawni prace odlewni i zwiększy jej moce produkcyjne, a także przyczyni się do wzrostu jakości produkcji.

Czytaj więcej

 
Victaulic zakończył proces inwestycyjny ze środków Unii Europejskiej zdjęcie

Victaulic zakończył proces inwestycyjny ze środków Unii Europejskiej

Victaulic, producent wysokiej jakości odlewów, zakończył trwający cztery lata projekt dofinansowania ze środków unijnych. Kwota dotacji została w pełni wykorzystana na modernizację zakładu. Poczynione inwestycje wpłyną nie tylko na podwyższenie standardów jakości produkcji, ale też przyczynią się do znaczącego wzrostu mocy przerobowych zakładu i do wyraźnego zautomatyzowania produkcji.

Czytaj więcej

 
Wywiad z Jarosławem Litwińskim, dyrektorem generalnym spółki Victaulic Polska zdjęcie

Wywiad z Jarosławem Litwińskim, dyrektorem generalnym spółki Victaulic Polska

Metale.org: Początki odlewni w Drezdenku sięgają XIX wieku. Co zmieniło się w odlewni od czasu przejęcia jej przez amerykański koncern Victaulic? Dlaczego zdecydowano się na odlewnię tak właśnie zlokalizowaną?

Czytaj więcej

 
Victaulic uruchamia nowe linie odlewnicze za 55 mln zł zdjęcie

Victaulic uruchamia nowe linie odlewnicze za 55 mln zł

Victaulic zakończył proces inwestycyjny, który uczynił z zakładu w Drezdenku najnowocześniejszą i najbardziej ekologiczną odlewnię żeliwa sferoidalnego w Europie Środkowo-Wschodniej. Uruchomienie dwóch automatycznych linii odlewniczych DISA to finał rozpoczętej w lipcu 2010 inwestycji, której wartość przekroczyła 55 mln złotych. W wyniku inwestycji moce produkcyjne zakładu wzrosły o 30%.

Czytaj więcej

 
Rozmowa na temat sytuacji branży odlewniczej oraz jej przyszłości z Dariuszem Pilichowskim, Plant Managerem Victaulic zdjęcie

Rozmowa na temat sytuacji branży odlewniczej oraz jej przyszłości z Dariuszem Pilichowskim, Plant Managerem Victaulic

Polska znajduje się w pierwszej dziesiątce europejskich państw pod względem wielkości produkcji odlewniczej. Czy według Pana Polska ma szansę na jeszcze lepszą pozycję w rankingu w najbliższej przyszłości?

Czytaj więcej

 
Victaulic inwestuje 45 mln zł w modernizację swojej odlewni w Polsce zdjęcie

Victaulic inwestuje 45 mln zł w modernizację swojej odlewni w Polsce

Victaulic rozpoczyna proces inwestycyjny mający na celu usprawnienie procesów produkcyjnych. Projekt unowocześnienia odlewni - polegający na sukcesywnej wymianie urządzeń i ciągów technologicznych - ma za zadanie uczynić z odlewni w Drezdenku najnowocześn

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 11