Wynik wyszukiwania

 
Poznaj krok po kroku triki operatorów Haas! zdjęcie

Poznaj krok po kroku triki operatorów Haas!

Czy wiesz jak łatwo zaprogramować gwintownik w trybie metrycznym w VMC Haas lub skróty w systemie sterowania Haas?

Czytaj więcej

 
HAFEN zaprasza na TOOLEX 2019 zdjęcie

HAFEN zaprasza na TOOLEX 2019

W dniach 1-3 października firma ​HAFEN​ zaprasza na swoje ​stoisko 112 w hali A​ podczas targów ​TOOLEX 2019​.

Czytaj więcej

 
Premiera w Haas: centra tokarskie Big Bore (powiększony przelot wrzeciona) o niewielkich gabarytach zdjęcie

Premiera w Haas: centra tokarskie Big Bore (powiększony przelot wrzeciona) o niewielkich gabarytach

Każdy zakład poszukujący możliwości załadunku większych prętów, który nie ma miejsca na tokarkę dużych rozmiarów, będzie zadowolony z informacji, że firma Haas Automation oferuje teraz kompletną linię centrów tokarskich Big Bore- tokarek o powiększonym przelocie przez wrzeciono i niewielkich gabarytach, której najnowszym uzupełnieniem są modele ST-15 i ST-15Y (wersja z osią Y, będzie dostępna w pierwszym kwartale 2017 r.).

Czytaj więcej

 
HAAS W FORMULE 1! zdjęcie

HAAS W FORMULE 1!

Nie lada gratka dla wszystkich fanów F1 w Polsce i na całym świecie. W sezonie 2016 na torach królewskiego sportu motorowego pojawi się zupełnie nowy zespół – Haas F1 Team. I od razu może solidnie namieszać w stawce.  

Czytaj więcej

 
Fundacja Gene’a Haasa przeznaczy 74 900 USD na stypendia zdjęcie

Fundacja Gene’a Haasa przeznaczy 74 900 USD na stypendia

61 szkół z 15 europejskich krajów otrzyma od Fundacji Gene’a Haasa (GHF) stypendia na łączną kwotę 425 000 USD (377 000 EUR). Pieniądze te, będące prezentem od Gene’a Haasa, założyciela i dyrektora generalnego Haas Automation oraz zostaną przeznaczone na stypendia związane z obróbką skrawaniem i produkcją.  

Czytaj więcej

 
Najniższy kurs EUR tylko w Abplanalp - sprawdź ofertę specjalną! zdjęcie

Najniższy kurs EUR tylko w Abplanalp - sprawdź ofertę specjalną!

Firma Abplanalp przygotowała specjalną ofertę na wszystkie obrabiarki powystawowe Haas CNC.

Czytaj więcej

 
Dzień otwarty i klub użytkownika maszyn Haas zdjęcie

Dzień otwarty i klub użytkownika maszyn Haas

Maszyny firmy Haas najbardziej atrakcyjne z dostępnej na polskim rynku oferty, zarówno dla dużych jak i małych firm. Bardzo żywe zainteresowanie 10% promocją na obrabiarki Haas, która rozpoczyna się 1 kwietnia 2008 i trwa do 31 maja 2008.

Czytaj więcej

 
FACHOWIEC PILNIE POSZUKIWANY zdjęcie

FACHOWIEC PILNIE POSZUKIWANY

Pracodawcy  powszechnie narzekają na brak fachowców. Co z tego, że oferują miejsca pracy, jeśli na rynku nie ma pracowników z oczekiwanymi kwalifikacjami. Czy jest szansa na zmianę tej sytuacji? Wygląda na to, że tak. Przynajmniej w Solcu Kujawskim.  

Czytaj więcej

 
Trwa pierwsza edycja Abplanalp Challenge CNC zdjęcie

Trwa pierwsza edycja Abplanalp Challenge CNC

Ponad 2000 uczestników, 10 pytań i atrakcyjne nagrody do zdobycia. Abplanalp – jedna z największych firm w Europie Środkowej, przedstawiciel takich marek jak HAAS,  Blaser czy Van Hoorn - zorganizowała konkurs skierowany do osób, zwłaszcza uczniów szkół technicznych, którym bliska jest tematyka obrabiarek CNC.  

Czytaj więcej

 
Nowy numer: ŚWIAT OBRABIAREK 11-12/2017 zdjęcie

Nowy numer: ŚWIAT OBRABIAREK 11-12/2017

Obróbka skrawaniem jest jednym z najważniejszych procesów technologicznych we współczesnej działalności przemysłowej. Bazuje na niej szereg producentów - zarówno tych, którzy produkują tradycyjne części z metali np. do maszyn czy pojazdów, jak i  tych, którzy dostarczają wyrafinowane produkty użytkowe takie jak implanty, biżuterię czy smartfony wytwarzane z rzadkich metali. 

Czytaj więcej

 
ITM Industry Europe – dzień drugi zdjęcie

ITM Industry Europe – dzień drugi

Targi ITM to największa impreza targowa dedykowana  dla przemysłu ciężkiego w kraju i jedna z największych w Europie. W ramach imponującej ekspozycji można podziwiać nowoczesne maszyny, najnowsze technologie i prekursorskie rozwiązania na miarę czwartej rewolucji przemysłowej. Uczestnicy ITM mogą skorzystać z bogatego programu targów: Modernlog, 3d Solutions, Subcontracting i Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle.

Czytaj więcej

 
Modernizacja głowic w obrabiarkach zdjęcie

Modernizacja głowic w obrabiarkach

Nadal używasz standardowych narzędzi tokarskich? Czas na szybką, ale dużą zmianę!

Czytaj więcej

 
EUROTOOL/BLACH-TECH-EXPO 2015 zdjęcie

EUROTOOL/BLACH-TECH-EXPO 2015

13 października 2015r. w EXPO Kraków ruszają targi narzędziowo-obrabiarkowe EUROTOOL/BLACH-TECH-EXPO.

Czytaj więcej

 
Debiut na miarę oczekiwań – podsumowanie I Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® zdjęcie

Debiut na miarę oczekiwań – podsumowanie I Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®

Tuż przed długim weekendem zakończyła się pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®. Sukces wystawy, na którą przedsiębiorcy z branży narzędziowo-przetwórczej czekali od dawna, spełnił oczekiwania organizatorów. 

Czytaj więcej

 
Forum nowoczesnego przemysłu  21. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL® zdjęcie

Forum nowoczesnego przemysłu 21. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®

W dniach 18-20 października Kraków po raz kolejny stanie się przemysłową strefą biznesu. Ponad 450 firm z Polski i zagranicy, długa lista branżowych nowości, ogromne zainteresowanie tysięcy profesjonalistów – tak w wielkim skrócie zapowiadają się 21. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 19
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.