Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Wydarzenia i targi Dodaj wydarzenie

Od wydruku 3D do produktu – technologie zautomatyzowanego post-processingu DyeMansion

Od wydruku 3D do produktu – technologie zautomatyzowanego post-processingu DyeMansion

2021-06-10 - 2021-06-10 webinarium

Organizator:
BIBUS MENOS | Druk 3D
Spadochroniarzy 18
80-298 Gdańsk
pomorskie, Polska

Dane kontaktowe:

tel.: 58 660 95 70
faks: 58 661 71 32
e-mail: info@bibusmenos.pl


Logo Bibus Menos

 

Zapraszamy na kolejny z cyklu webinarów dotyczących technologii druku 3D metodą SLS. Podczas kolejnego wydarzenia zaprezentujemy ostatni etap przygotowania produktu.

Od idealnie dopasowanych okularów po spersonalizowane wnętrza samochodów - technologia obróbki sprawia, że produkty drukowane w 3D stają się częścią naszego codziennego życia. Zautomatyzowany łańcuch skoordynowanych etapów produkcji od projektowania i drukowania do post-processingu staje się kluczowy dla wysokiej produktywności i maksymalnej elastyczności. Dotyczy to zarówno części seryjnych, jak i produkcji niskoseryjnej zindywidualizowanych produktów lub części zamiennych.

Dlatego tym razem zajmiemy się ostatnim etapem przygotowania produktu – post-processingiem. Jak działają najnowsze technologie i jak można zautomatyzować ten proces? Na te pytania odpowiedzą Michał Pęczek, Menedżer Produktu EOS oraz przedstawiciel DyeMansion – Greg Gracki.

Więcej na temat prezentowanych rozwiązań i maszyn znajdziesz na naszej stronie www: https://drukarki3d.pl/kategorie-oferty/urzadzenia-peryferyjne/dyemansion/

Wydarzenie odbędzie się 10.06.2021 r. o godzinie 14.00.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Ilość miejsc ograniczona!

Link do rejestracji: tutaj

Zapraszamy!

  • Wydrukuj stronę