Koszyk: BRAK


Wydarzenia i targi Dodaj wydarzenie

II Obróbka Cieplna Metali HEAT TREATMENT

II Obróbka Cieplna Metali HEAT TREATMENT

2021-10-19 - 2021-10-21 Kielce targi

Organizator:
Targi Kielce S.A.
Zakładowa 1
25-672 Kielce
świętokrzyskie, Polska

Dane kontaktowe:

Adres:

Zakładowa 1 25-672 Kielce
świętokrzyskie, PolskaHEAT TREATMENT logo

Targi Obróbki Cieplnej Metali (HEAT TREATMENT) to nowa wystawa w kalendarzu Targów Kielce. To unikatowe wydarzenie w tej części Europy, dedykowane szerokiej grupie firm związanych z obróbką cieplną i urządzeń grzejnych, podczas pierwszej edycji zgromadziło wielu zagranicznych wystawców. Kolejna odsłona HEAT TREARMENT, zaplanowana jest za dwa lata.

Targi Kielce od ponad 25 lat wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Wspólnie z wystawcami, w ramach działania Rady Biznesu Targów METAL, zadecydowano o dołączeniu nowego wydarzenia do targów tworzących cykl imprez „Przemysłowa Jesień”, a skupionych wokół najsilniejszej imprezy jaką jest METAL. Potrzebę stworzenia targów HEAT TREATMENT dla firm z branży obróbki cieplnej metali już od jakiegoś czasu sygnalizowali wystawcy.

Wśród zwiedzających wydarzenia znaleźli się przedstawiciele kadry menadżerskiej i zarządzającej, firm branży heat treatment, inżynierowie i konstruktorzy, technolodzy i serwisanci oraz osoby z działów kontroli jakości.

I Obróbka Cieplna Metali HEAT TREATMENT - zdjęcie

I Obróbka Cieplna Metali HEAT TREATMENT

25-09-2018 - 27-09-2018 Kielce

Targi Obróbki Cieplnej Metali (HEAT TREATMENT) to nowa wystawa w kalendarzu Targów Kielce. To unikatowe wydarzenie w tej części Europy, dedykowane szerokiej grupie firm związanych z obróbką cieplną i urządzeń grzejnych, podczas...

Czytaj więcej

 
  • Wydrukuj stronę