Artykuł Dodaj artykuł

Przyjdź i poznaj całą prawdę o maszynach CNC

Nowości przede wszystkim! Następnie produkty flagowe i koniecznie dla klientów odwiedzających stoisko promocyjne ceny, które jeszcze przez dwa tygodnie po ekspozycji zachęcają do kupowania maszyn – to pomysł na tegoroczne targi z udziałem firmy TBI Technology.

Nowości przede wszystkim! Następnie produkty flagowe i koniecznie dla klientów odwiedzających stoisko promocyjne ceny, które jeszcze przez dwa tygodnie po ekspozycji zachęcają do kupowania maszyn – to pomysł na tegoroczne targi z udziałem firmy TBI Technology.

Podczas trzech targowych odsłon, firma TBI Technology zaprezentowała m.in. swe topowe maszyny CNC.
Podczas trzech targowych odsłon, firma TBI Technology zaprezentowała m.in. swe topowe maszyny CNC.

Wystawy branżowe stwarzają doskonałą okazję dotarcia do klientów, poszukujących nowych rozwiązań, nowinek technicznych i atrakcyjnych cenowo produktów. Adresowane przede wszystkim do tych, którzy od początku wiedzą, na jakich targach powinni się pojawić. Dlatego w tym roku TBI Technology zdecydowała się zaprezentować aż w trzech odsłonach: poczynając od „Przemysłowej Wiosny” na Targach Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL w Kielcach poprzez najpopularniejszy poznański ITM (Innowacje – Technologie – Maszyny), kończąc na jesiennej ekspozycji Toolex w Sosnowcu.

Promocyjny Postęp – to suma detali

Ważne dla firmy okazały się targi wiosenne, na których po raz pierwszy wystawiało się TBI Technology. – Maszyn, takich jak nasze nie nabywa się codziennie. Zakup musi być przemyślany, a proces zakupowy trwa co najmniej kilka miesięcy. Chcąc więc na początku roku zobaczyć co nowego w branży, warto wybrać się na targi do Kielc. Okazję do rozmów oraz podjęcia decyzji o nabyciu maszyny stwarzają też targi w Poznaniu i Sosnowcu. Klienci bardzo często przychodzą na nasze stoisko, aby sfinalizować zakupy, szczególnie że czekają na nich atrakcyjne promocje – mówi kierownik marketingu w TBI Technology Arlena Skaba.

Ten rok był dla TBI Technology wyjątkowy, ze względu na obchodzone 10-lecie istnienia firmy. Dlatego na targach STOM-TOOL nie mogło zabraknąć oferty podszytej jubileuszową promocją, która obejmowała pierwsze zalanie maszyny olejami i chłodziwem – gratis. W targową TOP ofertę wpisało się pionowe centrum obróbcze TBI VC 1060 Smart Mill, portalowe centra obróbcze serii SDV-H oraz tokarki ze skośnym łożem serii TC.

W Poznaniu swą premierę miała tokarka ze skośnym łożem TBI TC 500 SMCY. TBI Technology pokazało topowe pionowe centrum obróbcze TBI VC 1270 HH oraz promowało pionowe centra obróbcze serii: VC, START MILL i SMART MILL, a także tokarki ze skośnym łożem serii TC. Na koniec targowych prezentacji, w Sosnowcu można było zobaczyć „Maszynę na start” – TBI VC 1060 SMART MILL, topowe centrum tokarskie TBI TC 500 SMYCY-B hybrid, a także promowane tam portalowe centrum obróbcze serii SDV-H oraz tokarki ze skośnym łożem serii TC.

– Stwarzamy możliwość przetestowania maszyn, aby kontrahenci zainteresowani ich nabyciem sami mogli przekonać się o ich niezawodności. Nie mamy nic do ukrycia – zapewnia Arlena Skaba. Dodatkowo przy zakupach, w ramach targowych bonusów, obdarowywano kupujących kompletami sond do pomiaru narzędzi i detalu, a także narzędziami do zdalnej diagnostyki i serwisu maszyn w momencie wystąpienia awarii.

– Dla naszych klientów nie ma nic ważniejszego od maszyny. Dlatego staramy się, aby prezentowane przez nas nowości były dostępne na targach. Nie zawsze to jest możliwe. W tym roku w Poznaniu, gdzie na naszym stoisku „Wszystko kręciło się wokół maszyn CNC”, nie udało się wystawić TBI VC 1270 NewLine. Natomiast jej walory można było zobaczyć podczas premierowej emisji filmu, w którym TBI VC 1270 NewLine „wystąpiła” w głównej roli – mówi kierownik marketingu o jednej z flagowych maszyn TBI Technology, produkowanej w Polsce.

W firmowy slogan „Postęp to suma detali” doskonale wpisuje się również oferta narzędziowa. Atutem targów jesiennych były zestawy narzędzi sygnowanych firmowym logo TBI Tools.

– Do zakupu przyciągamy nie tylko targowymi rabatami, ale również możliwością skorzystania z TBI Lease. Klient, gdy zechce kupić maszynę, ale zabraknie mu gotówki, może spotkać się na naszym stoisku z przedstawicielem firmy leasingowej, aby omówić korzystne warunki wynajmu, bez konieczności zakupu – tłumaczy Arlena Skaba.

Prawdę trzeba poznać, a PRAVDĘ – posmakować

„Porozmawiajmy o detalach przy dobrej kawie”, „Wszystko kręci się wokół maszyn CNC” czy też „Poznaj całą PRAVDĘ o maszynach CNC” – to zachęcająco brzmiące katalogowe hasła TBI Technology. Nad projektami broszur oddających targowego ducha firmy czuwa m.in. starszy specjalista ds. marketingu Danuta Posmyk, a jej pomysły, we współpracy z innymi pracownikami marketingu, przeradzają się w wpadające w ucho reklamowe slogany.

Rozmowy z klientami – bez tajemnic – toczyły się przy małej czarnej.
Rozmowy z klientami – bez tajemnic – toczyły się przy małej czarnej.

Rozmowy – bez tajemnic – toczyły się nie tylko przy małej czarnej. – Oprócz tego, że mówimy całą prawdę o naszych maszynach, to można było jej jeszcze posmakować – przyznaje z uśmiechem Arlena Skaba. PRAVDA przede wszystkim trafiła do szczęśliwców, których wylosowano spośród klientów odwiedzających stoisko TBI Technology w Sosnowcu.

Promocja targowa wpisana jest w stały kalendarz imprez ekspozycyjnych TBI Technology. To sprawdzony sposób, aby spotkać się z ludźmi z branży, wymienić się doświadczeniami, a także poznać dostawców i odbiorców. Prezentacje targowe, to jednak nie tylko wyjazd czy rozdawanie ulotek. – Raz przyjęta koncepcja targowa stoiska służy nam przez cały rok. Musi być spójna, abyśmy byli oryginalni, a jednocześnie rozpoznawalni dla klienta. Wszystko jest więc przemyślane i profesjonalnie przygotowane, a jednocześnie niekonwencjonalne, aby za każdym razem czymś nowym zaskoczyć naszych targowych gości – dodaje szefowa marketingu.

Efekt reklamowy TBI Technology potwierdzają „Złote Akanty” przyznawane za strategię marketingową i design stoiska na targach ITM w Poznaniu. Statuetkę „Acanthus Aureus” firma otrzymuje każdego roku. – Sukces, który jest rezultatem naszych konsekwentnie urzeczywistnianych pomysłów, cieszy nas niezmiennie. To duża satysfakcja, że jesteśmy doceniani na tak ważnych targach branżowych – przyznaje Danuta Posmyk.

Planowane są już kolejne imprezy targowe na przyszły rok. Pomysł na stoisko oczywiście musi być inny. A wszystko po to, aby zaciekawić klienta czymś czego nie znajdzie u konkurencji, przede wszystkim zaś przekonać go do marki TBI Technology.

Artykuł został dodany przez firmę

TBI Technology Sp. z o.o.

Polska marka maszyn CNC. Oferujemy rozwiązania technologiczne począwszy od dostarczania obrabiarek CNC, doboru narzędzi do obróbki, po komputerowe systemy CAD/CAM wspomagające wytwarzanie.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.