Artykuł Dodaj artykuł

R&W Härtetechnik umacnia swoją pozycję na rynku dzięki technologii SECO/WARWICK - CaseMaster Evolution™

Austriacka hartownia usługowa R&W Härtetechnik zwiększa możliwości produkcyjne w swoim obiekcie w Kindberg-Aumühl. Zakupiła zaawansowany system do obróbki cieplnej, 10.0 CaseMaster Evolution™ zaprojektowany przez SECO/WARWICK.

Austriacka hartownia usługowa R&W Härtetechnik zwiększa możliwości produkcyjne w swoim obiekcie w Kindberg-Aumühl. Zakupiła zaawansowany system do obróbki cieplnej, 10.0 CaseMaster Evolution™ zaprojektowany przez SECO/WARWICK.

CaseMaster Evolution™ to hybrydowe rozwiązanie, charakteryzujące się wysoką precyzją i powtarzalnością rezultatów w procesie obróbki cieplnej. Ten unikalny dwu-komorowy system jest zaprojektowany do obróbki cieplnej i nawęglania  niskociśnieniowego z hartowaniem w oleju lub w gazie. Ta nowa instalacja będzie największym systemem tego rodzaju w użyciu w Europie, ze wsadem 1500 kg (3300 funtów).

CaseMaster Evolution™ SECO/WARWICK“CaseMaster Evolution jest flagowym produktem segmentu pieców próżniowych produkcji SECO/WARWICK. Nasi klienci docenili jego jakość, wydajność, niezawodność oraz ciągłość produkcji i co roku otrzymujemy na niego dziesiątki zamówień. Jesteśmy szczęśliwi mogąc obserwować rosnące zainteresowanie tą technologią. Jest to nowa generacja pieców do nawęglania z wbudowaną wanną hartowniczą, która wychodzi naprzeciw potrzebom różnym gałęziom przemysłu, takich jak: lotniczy, motoryzacyjny, budowa maszyn, łożyska czy komercyjne hartownie usługowe, reprezentowane przez R&W Härtetechnik”, mówi Ludger Oimann, Dyrektor Zarządzający w SECO/WARWICK Niemcy i Dyrektor Rozwoju Sprzedaży w SECO/WARWICK.

Dzisiejsze austriackie hartownie usługowe potrzebują zaawansowanych technologii, które zapewniają nie tylko elastyczność ale również zautomatyzowany sprzęt, który ściśle kontroluje parametry procesu. Ze względu na wymagania i oczekiwania globalnego przemysłu co do wysokiej wydajności, osiągnięcie najwyższej jakości produkcji i powtarzalności rezultatów jest fundamentalne. SECO/WARWICK poprzez dostarczenie tak zaawansowanych, energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska urządzeń do obróbki cieplnej w próżni wraz z gwarancją technologii, jest preferowanym partnerem biznesowym, który oferuje zarówno standardowe jak i szyte na miarę systemy, dopasowując się do indywidualnych potrzeb klienta.

“Tradycyjnie korzystaliśmy z technologii obróbki metali w atmosferach. Jednakże, by udoskonalić procesy obróbki cieplnej przez otrzymanie lepszej powtarzalności rezultatów oraz redukcję zużycia mediów technologicznych, zdecydowaliśmy się na rozwiązania od SECO/WARWICK, które zapewniają możliwość hartowania w gazie lub oleju w zintegrowanym systemie. Dzięki nowemu, unikalnemu systemowi CaseMaster Evolution, który pozwala na maksymalną jednorodność i tempo chłodzenia, R&W Härtetechnik zwiększy swoje możliwości produkcyjne, które z kolei wpłyną na umocnienie pozycji na rynku i poprawę konkurencyjności firmy” powiedział Bernhard Waltl, Dyrektor Zarządzający R&W Härtetechnik.

Artykuł został dodany przez firmę

SECO/WARWICK

SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.