Artykuł Dodaj artykuł

R&W Härtetechnik umacnia swoją pozycję na rynku dzięki technologii SECO/WARWICK - CaseMaster Evolution™

Austriacka hartownia usługowa R&W Härtetechnik zwiększa możliwości produkcyjne w swoim obiekcie w Kindberg-Aumühl. Zakupiła zaawansowany system do obróbki cieplnej, 10.0 CaseMaster Evolution™ zaprojektowany przez SECO/WARWICK.

Austriacka hartownia usługowa R&W Härtetechnik zwiększa możliwości produkcyjne w swoim obiekcie w Kindberg-Aumühl. Zakupiła zaawansowany system do obróbki cieplnej, 10.0 CaseMaster Evolution™ zaprojektowany przez SECO/WARWICK.

CaseMaster Evolution™ to hybrydowe rozwiązanie, charakteryzujące się wysoką precyzją i powtarzalnością rezultatów w procesie obróbki cieplnej. Ten unikalny dwu-komorowy system jest zaprojektowany do obróbki cieplnej i nawęglania  niskociśnieniowego z hartowaniem w oleju lub w gazie. Ta nowa instalacja będzie największym systemem tego rodzaju w użyciu w Europie, ze wsadem 1500 kg (3300 funtów).

CaseMaster Evolution™ SECO/WARWICK“CaseMaster Evolution jest flagowym produktem segmentu pieców próżniowych produkcji SECO/WARWICK. Nasi klienci docenili jego jakość, wydajność, niezawodność oraz ciągłość produkcji i co roku otrzymujemy na niego dziesiątki zamówień. Jesteśmy szczęśliwi mogąc obserwować rosnące zainteresowanie tą technologią. Jest to nowa generacja pieców do nawęglania z wbudowaną wanną hartowniczą, która wychodzi naprzeciw potrzebom różnym gałęziom przemysłu, takich jak: lotniczy, motoryzacyjny, budowa maszyn, łożyska czy komercyjne hartownie usługowe, reprezentowane przez R&W Härtetechnik”, mówi Ludger Oimann, Dyrektor Zarządzający w SECO/WARWICK Niemcy i Dyrektor Rozwoju Sprzedaży w SECO/WARWICK.

Dzisiejsze austriackie hartownie usługowe potrzebują zaawansowanych technologii, które zapewniają nie tylko elastyczność ale również zautomatyzowany sprzęt, który ściśle kontroluje parametry procesu. Ze względu na wymagania i oczekiwania globalnego przemysłu co do wysokiej wydajności, osiągnięcie najwyższej jakości produkcji i powtarzalności rezultatów jest fundamentalne. SECO/WARWICK poprzez dostarczenie tak zaawansowanych, energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska urządzeń do obróbki cieplnej w próżni wraz z gwarancją technologii, jest preferowanym partnerem biznesowym, który oferuje zarówno standardowe jak i szyte na miarę systemy, dopasowując się do indywidualnych potrzeb klienta.

“Tradycyjnie korzystaliśmy z technologii obróbki metali w atmosferach. Jednakże, by udoskonalić procesy obróbki cieplnej przez otrzymanie lepszej powtarzalności rezultatów oraz redukcję zużycia mediów technologicznych, zdecydowaliśmy się na rozwiązania od SECO/WARWICK, które zapewniają możliwość hartowania w gazie lub oleju w zintegrowanym systemie. Dzięki nowemu, unikalnemu systemowi CaseMaster Evolution, który pozwala na maksymalną jednorodność i tempo chłodzenia, R&W Härtetechnik zwiększy swoje możliwości produkcyjne, które z kolei wpłyną na umocnienie pozycji na rynku i poprawę konkurencyjności firmy” powiedział Bernhard Waltl, Dyrektor Zarządzający R&W Härtetechnik.

Artykuł został dodany przez firmę

SECO/WARWICK

SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły