Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Artykuł Dodaj artykuł

Firma Seco poszerza ofertę frezów tarczowych z serii 335.25 o dodatkowe wielkości płytek

Firma Seco poszerza rodzinę frezów tarczowych 335.25 o dwie nowe wielkości płytek.

Firma Seco poszerza rodzinę frezów tarczowych 335.25 o dwie nowe wielkości płytek. Ta ciesząca się powodzeniem seria daje producentom dużą swobodę i pozwala im zwiększać produktywność. Nowe płytki pozwalają na skrawanie w szerokościach od 13,5 do 32 mm, co dodatkowo zwiększa optymalizację pod kątem większej liczby zastosowań.

Seco poszerza ofertę frezów tarczowych z serii 335.25Wszechstronnymi frezami tarczowymi z serii 335.25 można wykonywać takie operacje jak: rowkowanie, planowanie wsteczne, interpolację śrubową i kołową oraz frezowanie wgłębne. Dzięki wyjątkowej konstrukcji narzędzia i geometrii płytki o 4 krawędziach skrawających seria 335.25 pozwala ograniczyć siły skrawania i zoptymalizować spływ wióra, przez co obróbka jest niezawodna i wydajna. Frezy te występują zarówno w wersjach ze stałymi gniazdami, jak i w wersjach z regulowaną szerokością umożliwiających przystosowanie do wszystkich rodzajów warunków produkcyjnych.

Seria 335.25 jest dostępna w średnicach od 80 do 315 mm i pozwala na skrawanie w szerokościach 15 mm, 20 mm i 25 mm w przypadku wersji ze stałymi gniazdami oraz w szerokościach od 13,5 mm do 32 mm w przypadku wersji z regulowaną szerokością. Oferta płytek obejmuje cztery wielkości o promieniu naroża od 0,4 do 6 mm. Co więcej, dostępne gatunki płytek sprawiają, że frezów 335.25 można używać do obróbki wszystkich typów materiałów.

 

Podobne artykuły