Eagle Group Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek
eba sp. z o.o.eba sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Frez tarczowy 335.25 firmy Seco jest teraz dostępny w wersji z regulowaną szerokością

Ciesząca się niezwykłym powodzeniem linia frezów tarczowych 335.25 firmy Seco została teraz poszerzona o jeszcze bardziej wszechstronne i elastyczne rozwiązania.

Logo Seco ToolsCiesząca się niezwykłym powodzeniem linia frezów tarczowych 335.25 firmy Seco została teraz poszerzona o jeszcze bardziej wszechstronne i elastyczne rozwiązania. Wcześniej frezy te były dostępne w wersji ze stałymi gniazdami, natomiast nowe modele umożliwiają regulację szerokości skrawania od 21 do 32 mm i oferują zakres średnic od 125 do 315 mm.

Frez tarczowy 335.25 firmy Seco ToolsFrezy tarczowe 335.25 z regulowanymi gniazdami dostosowane do frezowania różnorodnych materiałów charakteryzują się wyjątkową geometrią płytki oraz konstrukcją frezu, a dzięki zmniejszeniu wymagań w zakresie siły skrawania oraz usprawnieniu spływu wióra zapewniają cichszą i bardziej wydajną pracę obrabiarki. Ponadto zwiększona wydajność procesu rowkowania modeli 335.25 gwarantuje większą produktywność podczas planowania wstecznego, interpolacji śrubowej i kołowej oraz obróbki wgłębnej.

Frez wykorzystuje wymienne kasety, ułatwiające użytkownikom szybką i precyzyjną regulację szerokości skrawania. Kasety te pokryte są specjalną powłoką zapewniającą ich trwałość i są dostępne w dwóch wielkościach co zapewnia odpowiedniej wielkości rowek wiórowy i liczbę zębów zgodną ze średnicą frezu.

Ekonomiczne płytki frezu składają się z czterech krawędzi skrawających, których promień naroża wynosi od 0,8 do 6 mm, oraz wbudowanej krawędzi Wiper, które przyczyniają się do uzyskania idealnie gładkiej powierzchni. Szeroka oferta geometrii i gatunków (MP2500, F40M, MK2050 i H25) sprawia, że narzędzie to idealnie nadaje się do pracy z różnymi rodzajami materiałów.

Podobne artykuły