Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Artykuł Dodaj artykuł

Nowy gatunek CS100 oferuje wyższą prędkość skrawania i dłuższą trwałość

Nowy gatunek CS100 z ceramiki sialonowej firmy Seco zapewnia doskonałą wydajność przy obróbce zgrubnej żaroodpornych superstopów na bazie niklu (HRSA).

Nowy gatunek CS100 z ceramiki sialonowej firmy Seco zapewnia doskonałą wydajność przy obróbce zgrubnej żaroodpornych superstopów na bazie niklu (HRSA). Gatunek CS100 charakteryzuje się dużą inercją chemiczną, wysoką odpornością na ścieranie i twardością, co zapewnia długi, spójny czas eksploatacji. Czyni to gatunek CS100 doskonałym rozwiązaniem, spełniającym nieustannie rosnące zapotrzebowanie branży lotniczej na materiały HRSA.

Podczas obróbki skrawaniem komponentów precyzyjnych z materiałów takich, jak Inconel, Nimonic i Waspaloy dla branży lotniczej i energetycznej, gatunek CS100 wymaga mniejszej liczby zmian narzędzi, ułatwiając producentom podniesienie wydajności i redukcję kosztu na detal. Co więcej, oferując znacznie wyższą prędkość skrawania, niż płytki węglikowe, CS100 skraca czas skrawania i zwiększa ekonomiczność.

Gatunek CS100 uzupełnia dostępną gamę płytek z PCBN i węglików firmy Seco, umożliwiając kompletną obróbkę tych wymagających materiałów.

Testy skrawania wykazały, że gatunek CS100 firmy Seco wydłuża trwałość o 25% w stosunku do ceramiki sialonowej firm konkurencyjnych. Dane dotyczące skrawania i dodatkowe informacje na temat gatunku CS100 płytki można uzyskać od lokalnego przedstawiciela firmy Seco lub na stronie www.secotools.com/cs100.

Podobne artykuły