Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Artykuł Dodaj artykuł

Magazyn dla klientów Seco — EDGE — jest teraz dostępny w Internecie

Idąc za sukcesem obsypanego nagrodami magazynu dla klientów Seco zatytułowanego EDGE, 1 listopada wprowadzamy jego wersję internetową. To duże ułatwienie dla naszych czytelników.

Idąc za sukcesem obsypanego nagrodami magazynu dla klientów Seco zatytułowanego EDGE, 1 listopada wprowadzamy jego wersję internetową.

To duże ułatwienie dla naszych czytelników.

W tym celu założyliśmy zupełnie nową witrynę internetową 'edgeupdate.com', w której będą publikowane wszystkie treści z wersji papierowej. Ta sama zawartość informacyjna, profesjonalne zdjęcia i atrakcyjna szata graficzna zostaną uzupełnione o globalny zasięg i możliwość dzielenia się artykułami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Poza materiałami z wydania drukowanego w wersji internetowej znajdą się różne zasoby dodatkowe, takie jak zdjęcia i filmy. Serwis będzie pełen przykładów wdrożeń u klientów, informacji o produktach i artykułów technicznych, a wszystko zostanie podane w łatwej do nawigowania formie.

Jak wyjaśnia Pekka Södervall, dyrektor ds. strategii i komunikacji marketingowej: „Ten krok jest dla nas bardzo ważny. Wprowadzamy kolejny kanał, za którego pomocą możemy edukować klientów, poznawać ich opinie i docierać do szerszego grona odbiorców.”

Podobne artykuły