Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Artykuł Dodaj artykuł

Trzpień ustalający PMT.200

Firma Elesa wprowadziła do swojej oferty nowy typ trzpienia ustalającego z SUPER-technopolimeru. W modelu tym wsunięcie trzpienia odbywa się poprzez obrót dźwigni o kąt  180o.

Trzpień ustalający PMT.200 Elesa+Ganter

Firma Elesa wprowadziła do swojej oferty nowy typ trzpienia ustalającego z SUPER-technopolimeru. W modelu tym wsunięcie trzpienia odbywa się poprzez obrót dźwigni o kąt  180o. Pozostawienie trzpienia w pozycji odwiedzonej umożliwia specjalny rowek, w który wskakuje ramię dźwigni. Nowy produkt nosi oznaczenie PMT.200.

Nowy trzpień ustalający PMT.200 jest kolejnym po PMT.100 i PMT.101 trzpieniem ustalającym wykonanym z SUPER-technopolimeru. Jedynymi metalowymi częściami prezentowanego elementu są: sprężyna wykonana ze stali nierdzewnej oraz hartowany, oksydowany na czarno trzpień wykonany ze stali węglowej (wersja standardowa) lub nierdzewnej (wersja SST).

Zastosowanie SUPER-technopolimeru na korpus oraz dźwignię trzpienia ustalającego PMT.200 zapewnia:

• wysoką odporność na korozję,
• małą masę,
• niski współczynnik tarcia pomiędzy jego komponentami (tworzywo samosmarujące).

Więcej informacji o firmie i jej ofercie znajduje się na stronie: www.elesa-ganter.pl

Artykuł został dodany przez firmę

Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.

ELESA+GANTER jest spółką joint-venture, stworzoną przez dwóch liderów w branży standardowych elementów maszyn wytwarzanych z tworzyw oraz metali - Elesa S.p.A (Monza, Mediolan, Włochy) oraz Otto Ganter GmbH & Co. KG (Furtwangen, Niemcy).

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły