Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Artykuł Dodaj artykuł

Trzpienie ustalające serii GN 817.4

Oferta trzpieni ustalających firmy GANTER wzbogaciła się o modele serii GN 817.4, które zostały wyposażone w ergonomiczny uchwyt w kształcie litery T. Trzpienie te polecane są szczególnie do aplikacji, w których ze względu na środowisko pracy (obecność oleju, smaru, potu itp.) wymagane jest zapewnienie maksymalnie pewnego chwytu.

Logo Elesa+GanterOferta trzpieni ustalających firmy GANTER wzbogaciła się o modele serii GN 817.4, które zostały wyposażone w ergonomiczny uchwyt w kształcie litery T. Trzpienie te polecane są szczególnie do aplikacji, w których ze względu na środowisko pracy (obecność oleju, smaru, potu itp.) wymagane jest zapewnienie maksymalnie pewnego chwytu.

Trzpienie ustalające serii GN 817.4 Elesa+Ganter

Kształt uchwytu zapewnia łatwe operowanie trzpieniem, nawet w kontakcie ze smarami, olejami czy potem. Ułatwia też jego użytkowanie w rękawicach ochronnych.

Dodatkową zaletą takiego kształtu jest to, że z daleka możemy zobaczyć czy trzpień jest w pozycji odwiedzionej, ponieważ wówczas uchwyt obrócony jest o 90⁰C w stosunku do pozycji zablokowanej.

Standardowy wybór nowych trzpieni to:

  • wykonania materiałowe elementów metalowych: stal czerniona lub stal nierdzewna,
  • uchwyt: wykonany z techno polimeru (PA),
  • wersje pracy: z blokadą w pozycji odwiedzionej lub bez blokady,
  • mocowanie trzpienia: z przeciwnakrętką lub bez.
     

Artykuł został dodany przez firmę

Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.

ELESA+GANTER jest spółką joint-venture, stworzoną przez dwóch liderów w branży standardowych elementów maszyn wytwarzanych z tworzyw oraz metali - Elesa S.p.A (Monza, Mediolan, Włochy) oraz Otto Ganter GmbH & Co. KG (Furtwangen, Niemcy).

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły