Artykuł Dodaj artykuł

Targi EuroBLECH 2022: Eckert powraca w dobrym stylu i szykuje zaskakującą premierę nowego urządzenia

Po 2 latach pandemicznej niepewności i przestoju na wydarzeniach branżowych firmy powracają na targi ze zdwojoną siłą.

Eckert logo

Po 2 latach pandemicznej niepewności i przestoju na wydarzeniach branżowych firmy powracają na targi ze zdwojoną siłą. Najważniejszym eventem tej jesieni będzie niewątpliwie EuroBLECH, który tradycyjnie odbędzie się w Hanowerze. Polski producent wycinarek CNC Eckert powraca wraz z premierą najnowszego rozwiązania, które ma być game-changerem na polu cięcia plazmowo-tlenowego.

Legnicka firma jest obecna na rynku wycinarek od kilkunastu dobrych lat. Punktem obowiązkowym w życiu przedsiębiorstwa był cykliczny udział w najważniejszych wydarzeniach targowych w Polsce i za granicą: ITM Poznań, Stom-Tool Kielce, SCHWEISSEN & SCHNEIDEN w Essen czy EuroBLECH w Hanoverze. I to właśnie te ostatnie targi po wstrzymaniu zeszłorocznej edycji, wracają do gry. EuroBLECH jest dedykowany maszynom z branży obróbki blach, gwarantuje globalną publiczność odwiedzających gotowych do inwestowania i demonstrujących wyraźny nacisk na nowości technologiczne. W obecnym środowisku niestabilnych rynków jest to zatem platforma dla międzynarodowych producentów i dostawców dla branży obróbki blach.

To właśnie dlatego firma Eckert wybrała te konkretne targi, aby zaprezentować swoje najnowsze rozwiązanie w zakresie cięcia plazmowo-tlenowego. Urządzenie i specyfikacja jego działania jest na razie owiana tajemnicą, wiadomo jedynie, że ma być prawdziwym game-changerem technologii plazmowo-tlenowej. Jeżeli chcesz zobaczyć co firma Eckert przygotowała dla odwiedzających z całego globu, to zabookuj termin w Hanoverze pomiędzy 25 – 28 października 2022.

Do zobaczenia!

Artykuł został dodany przez firmę


 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.