Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Artykuł Dodaj artykuł

Lantek oferuje oprogramowanie ERP w pełni zintegrowane z rozwiązaniami CAD/CAM

Strategia grupy Lantek oparta jest na założeniach, które przez ponad dwie dekady pozwoliły osiągać wspaniałe rezultaty, czyniąc Lanteka wiodącym oprogramowaniem w branży obróbki metalu. Jednym z takich założeń jest silne inwestowanie w innowacje.

Lantek logoStrategia grupy Lantek oparta jest na założeniach, które przez ponad dwie dekady pozwoliły osiągać wspaniałe rezultaty, czyniąc Lanteka wiodącym oprogramowaniem w branży obróbki metalu. Jednym z takich założeń jest silne inwestowanie w innowacje.

“Zdajemy sobie sprawę, że w naszym dążeniu do ulepszania oprogramowania istotną rolę odgrywa zapotrzebowanie rynku, gdyż wszystko zawdzięczamy naszym klientom”, zapewnia Zuriñe Sáenz, Dyrektor ds. Rozwiązań ERP w Lantek Sheet Metal Solutions. “Nie jest to tylko kwestią trendu, lecz kolejnym krokiem w pogodzeniu tych zapotrzebowań z nowymi technologiami tak, aby uzupełniały się wzajemnie i przynosiły korzyści z procesu produkcyjnego, oszczędzając na czasie i kosztach oraz optymalizując informacje z nim związane. A wszystko to, aby zaspokoić potrzeby klienta i pomóc mu być bardziej konkurencyjnym”.

Ponad 10 lat temu, w wyniku stałej styczności z klientami z branży obróbki blachy, Lantek zauważył coraz większą potrzebę zarządzania procesami produkcyjnymi. Następstwem czego, było rozpoczęcie rozwijania, sprzedaży oraz wdrażania rozwiązań z obszaru ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa). W dniu dzisiejszym dział rozwoju ERP składa się z 64-ech profesjonalistów oferując klientom wysoce konkurencyjną aplikację: Lantek Expert III.

“Mówiąc o Lantek Expert III mamy na myśli zintegrowane środowisko do zarządzania w branży obróbki metalu: arkusze, profile oraz rury umożliwiające całkowitą integrację z rozwiązaniami systemu CAD/CAM, zapewniające elastyczność i całkowitą personalizację bazując na procesach produkcyjnych każdej firmy” zapewnia Zuriñe Sáenz. “Jednocześnie, rozwiązanie ERP tak jak cała reszta produktów Lantek powoduje, że nasz znak firmowy kojarzy się z architekturą wykorzystującą najnowsze technologie”.

Są to tylko niektóre z aspektów oprogramowania do zarządzania, charakteryzujące jego modułowość oraz łączące produkty z budżetem firmy poprzez produkcję, magazyny, zakupy, finanse, walidację zleceń produkcyjnych, ERCM, itp. Dział ERP ma na celu oferowanie usług oraz rozwiązań na najwyższym poziomie oraz optymalne połączenie programowania maszyn z systemem do zarządzania. A wszystko to, dzięki systemowi ERP, który jest w pełni zintegrowany z naszymi aplikacjami CAD/CAM.

Już ponad 500 firm na całym świecie zaufało produktowi Lantek Expert III, aby zoptymalizować swoje procesy produkcyjne. “Oczekiwania są bardzo pozytywne i przewidujemy dwu-cyfrowy wzrost”, twierdzi Zuriñe Sáenz. “Rozważamy także wprowadzenie produktu na nowe rynki, zapewniając serwis na wysokim poziomie, w ojczystym języku klienta. Dodaje to firmie Lantek inny wymiar międzynarodowości”.

Artykuł został dodany przez firmę

Lantek Polska Sp. z o.o.

Lantek to firma produkująca oprogramowanie CAD/CAM/MES/ERP dla branży zajmującej się obróbką blach i stali konstrukcyjnych, opracowane w całości w naszym ośrodku badawczo-rozwojowym.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły