Artykuł Dodaj artykuł

NOWOŚĆ! Uchwyty rurowe EVH

Elesa+Ganter wprowadziła do oferty nowe uchwyty rurowe o oznaczeniu EVH.

Elesa+Ganter wprowadziła do oferty nowe uchwyty rurowe o oznaczeniu EVH. Nowy produkt wyróżnia się ergonomią, designem i bezpieczeństwem użytkowania. Konstrukcja oparta na owalnym przekroju i kompaktowym kształcie zapobiega obracaniu się uchwytu. Dzięki temu jest polecany do zastosowań związanych z otwieraniem i zamykaniem drzwi maszyn i urządzeń.

„Elesa+Ganter oferuje szeroki zakres uchwytów rurowych, które poprzez indywidualne cechy, takie jak: kształt, rodzaj materiału, rozmiar lub kolor są w stanie sprostać wymaganiom większości aplikacji. Bogata oferta powstała w oparciu o obserwacje potrzeb Klientów i dialog z nimi. Dzięki temu możemy dostarczać wysokiej jakości rozwiązania pełniące określone funkcje i jednocześnie nadające urządzeniom eleganckiego wyglądu.” – powiedział Filip Granowski, Dyrektor Zarządzający Elesa+Ganter Polska.

Rys. 1 Uchwyt EVH

Rys. 1 Uchwyt EVH

Profil rurowy (rys. 2) uchwytu jest dostępny w dwóch standardowych wersjach:

  • z powłoką z żywicy epoksydowej w kolorze grafitowym, wykończonym na mat
  • z anodowanego aluminium w kolorze neutralnym
Rys. 2 Widok przekroju uchwytu EVH

Rys. 2 Widok przekroju uchwytu EVH

Wsporniki wykonane z technopolimeru na bazie poliamidu (PA) są mocowane do owalnego profilu uchwytu za pomocą elementu rozporowego, podobnie jak w uchwytach ETH. Dla zwiększenia estetyki wkręty mocujące zostały zasłonięte pokrywkami maskującymi z tworzywa w różnych kolorach Elecolors (rys. 3). Błyszczące pokrywy wspornika tworzą wyraźny kontrast z matowym uchwytem.

Rys. 3 Uchwyty EVH w linii kolorystycznej Elecolors

Rys. 3 Uchwyty EVH w linii kolorystycznej Elecolors

Linia elementów Elecolors® jest idealną propozycją, która w prosty sposób pozwoli uatrakcyjnić urządzenie, dzięki ofercie produktów w siedmiu najpopularniejszych kolorach:

  • Pure Orange – RAL 2004
  • Jasnoszary – RAL 7035
  • Żółty Colza – RAL 1021
  • Pastelowy Niebieski – RAL 5024
  • Ognisty czerwony – RAL 3000
  • Zielony – RAL 6917
  • Czarny – RAL 9005

Linia elementów Elecolors

Dostępne warianty

Uchwyt EVH jest dostępny w kilku standardowych rozmiarach, do 700 mm rozstawu otworów mocujących. Ze względu na modułową konstrukcję może być również oferowany w niestandardowych długościach (na specjalne zamówienie).

Solidne wykonanie i przemyślany design sprawiają, że uchwyt rurowy EVH nadaje się zarówno do drzwi, osłon, pokryw maszyn i urządzeń, jak i różnorodnego sprzętu, stosowanego poza sektorem przemysłowym.

Obejrzyj film

Artykuł został dodany przez firmę

Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.

ELESA+GANTER jest spółką joint-venture, stworzoną przez dwóch liderów w branży standardowych elementów maszyn wytwarzanych z tworzyw oraz metali - Elesa S.p.A (Monza, Mediolan, Włochy) oraz Otto Ganter GmbH & Co. KG (Furtwangen, Niemcy).

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.