Artykuł Dodaj artykuł

4+2 Grupa Seco/Warwick dostarczy dwa kolejne piece do odpuszczania dla globalnego producenta narzędzi

Międzynarodowy producent narzędzi skrawających zamówił w SECO/VACUUM dwa piece próżniowe Vector® do odpuszczania.

Międzynarodowy producent narzędzi skrawających zamówił w SECO/VACUUM dwa piece próżniowe Vector® do odpuszczania. Jest to kontynuacja współpracy między spółkami. Grupa dostarczała w ubiegłych latach do tego zakładu aż cztery podobne urządzenia.

Vector Piec próżniowy do odpuszczania produkcji SECO/WARWICK

Kolejne dwa piece próżniowe Vector są odpowiedzią globalnego producenta narzędzi na zwiększony popyt na rynku. Znacząco zwiększą moce produkcyjne dotychczasowej linii produkcyjnej obejmującej cztery urządzenia w tej samej konfiguracji. Nie ma lepszego komplementu dla dostawcy od zaufania wyrażonego poprzez kolejne zamówienia. Zaledwie dwa miesiące po zamówieniuczwartego pieca Vector zakład produkcyjny klienta w Północnej Karolinie złożył zamówienie na dwa dodatkowe piece próżniowe Vector do odpuszczania. Celem jest zaspokojenie globalnego popytu na oferowane narzędzia skrawające.

„Jesteśmy zaszczyceni, że mamy nieustany wkład w rozwój tegopartnera. Wiemy, że klient miał konkurencyjne oferty na próżniowe urządzenia do obróbki cieplnej. Mimo tego ponownie wybrał SECO/VACUUM.. Umowy takie jak ta pokazują nam, że wiele rzeczy robimy tak, jak należy i ciężko pracujemy na każdym etapie, by zdobywać kolejne zamówienia” – powiedział Piotr Zawistowski, Dyrektor Zarządzający SECO/VACUUM.

5. i 6. piec próżniowy Vector dla tego samego klienta

Vector® – jednokomorowy, poziomy piec próżniowy SECO/WARWICK – oferuje wiele możliwości. Setki eksploatowanych pieców próżniowych Grupy SECO/WARWICK na całym świecie to potwierdzenie spełniania wysokich oczekiwań dotyczących wydajności i jakości.

Dwa poziome piece ładowane od przodu zostały zaprojektowane z pełną metalową strefą gorącą dzięki czemu uzyskujemy efekt czystej obróbki próżniowej. Podobnie jak wcześniejsze piece te egzemplarze wyposażonesą w wentylatory konwekcyjne i system hartowania gazem pod ciśnieniem dla efektu szybkiego chłodzenia.

Vector to idealne rozwiązanie dla przemysłu narzędzi skrawających

Jednokomorowe piece próżniowe do obróbki cieplnej Vector stanowią idealne rozwiązanie dla producentów maszyn i narzędzi do obróbki skrawaniem. Są one dostępne z metalową, lub grafitową komorą grzejnąi mogą być wykorzystywane do większości standardowych zastosowań w zakresie hartowania, odpuszczania, wyżarzania, przesycania, lutowania twardego i spiekania, a także nawęglania niskociśnieniowego (LPC). W piecu Vector powstają czyste, jednorodne części, które są doskonałe pod względem jakości jak i precyzji wykonania. Vector zapewnia także bardzo wysoką powtarzalność produkcji.

Artykuł został dodany przez firmę

SECO/WARWICK S.A.

SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły