Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Artykuł Dodaj artykuł

Zaplanuj swoją wizytę na Targach Maintenance

2-3 października 2019 r. w EXPO Kraków odbędą się unikatowe w skali Polski i Europy targi przemysłowe: 10. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – MAINTENANCE.

Maintenance logo

2-3 października 2019 r. w EXPO Kraków odbędą się unikatowe w skali Polski i Europy targi przemysłowe: 10. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – MAINTENANCE.

Jest to jedyna impreza targowa w Polsce, mająca na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii i metod służących zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji zakładów przemysłowych. Od pierwszej edycji prezentowane na targach rozwiązania techniczne pomagają spełniać coraz wyższe wymagania niezawodności i efektywności stawiane przed Służbami Utrzymania Ruchu w dobie IV rewolucji przemysłowej.

Dopełnieniem oferty targowej jest konferencja "Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu". Jej uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć wiedzę dotyczącą dobrych praktyk inżynierskich i produkcyjnych stosowanych w polskim i europejskim przemyśle.

Targi Maintenance odwiedzają specjaliści ze wszystkich gałęzi przemysłu, w tym: metalurgicznego, chemicznego, spożywczego, motoryzacyjnego, wydobywczego, elektromaszynowego. Ogromną zaletą targów jest właśnie różnorodność branż, a także profesjonalizm gości, którzy wiedzą czego szukają i w jakim celu przychodzą na targi.

Lokalizacja imprez w Krakowie, świetna organizacja i przede wszystkim obecność międzynarodowych wystawców prezentujących najciekawsze produkty i usługi sprawia, że zainteresowanie targami rośnie z każdym rokiem. Potwierdzeniem są liczby. Na poprzedniej edycji Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance swoją ofertę zaprezentowało ponad 200 wystawców z całego świata, których odwiedziło 2600 profesjonalnych zwiedzających.

Równolegle do Targów Maintenace odbywać się będą Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynownia i Transportu Materiałów Sypkich Symas®.

Organizatorem Targów MAINTENANCE jest firma Targi w Krakowie Sp. z. o.o.

Targi odbędą się w EXPO Kraków

Artykuł został dodany przez firmę

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów. 

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły