Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Artykuł Dodaj artykuł

Oerlikon Balzers rozszerza działalność w Azji z pierwszym centrum powlekania w Wietnamie

Oerlikon Balzers, wiodący dostawca rozwiązań powierzchniowych dla przemysłu obróbki metali i tworzyw sztucznych, rozszerzył swoje usługi powlekania w Azji, otwierając nowe centrum obsługi klienta w Bac Ninh, na północny wschód od wietnamskiej stolicy Hanoi, aby obsługiwać klientów z całego kraju.

Oerlikon Balzers, wiodący dostawca rozwiązań powierzchniowych dla przemysłu obróbki metali i tworzyw sztucznych, rozszerzył swoje usługi powlekania w Azji, otwierając nowe centrum obsługi klienta w Bac Ninh, na północny wschód od wietnamskiej stolicy Hanoi, aby obsługiwać klientów z całego kraju. Nowe centrum powlekania jest ważnym kamieniem milowym w strategii ekspansji firmy w Azji i stworzy nowe możliwości dla Oerlikon Balzers do zaoferowania wysokiej jakości usług powlekania we wschodzącej gospodarce Wietnamu.

Oerlikon Balzers rozszerzył swoje usługi powlekania w Azji, otwierając swoje nowe centrum obsługi klienta w Bac Ninh, na północny wschód od stolicy Wietnamu Hanoi, aby obsługiwać klientów z całego kraju.Oerlikon Balzers rozszerzył swoje usługi powlekania w Azji, otwierając swoje nowe centrum obsługi klienta w Bac Ninh, na północny wschód od stolicy Wietnamu Hanoi, aby obsługiwać klientów z całego kraju.

W ostatnich latach, Wietnam rozwinął się w kluczowe centrum gospodarcze Azji, dzięki czemu Oerlikon Balzers może oferować swoje powłoki w różnych gałęziach przemysłu. Nowe centrum powlekania skupi się głównie na narzędziach skrawających i formujących, ale będzie również służyć rosnącemu rynkowi zaawansowanych technologicznie komponentów w telefonach komórkowych, elektronice i półprzewodnikach, a także w produktach z tworzyw sztucznych i aluminium w towarach konsumpcyjnych.

Oerlikon Balzers otworzył biuro w Hanoi już w 2017 roku, aby zaspokoić wysoki popyt w regionie Azji Południowo-Wschodniej, a także służył lokalnym klientom w różnych aplikacjach z centrum klienta w Tajlandii. Od tego czasu rozwój i ekspansja były aktywnie wspierane przez zakłady Balzers w Indiach i Tajlandii, nawet w czasie wyzwań 2020 roku. Z nowego centrum powlekania w Wietnamie, Oerlikon Balzers może teraz zaoferować usprawnione usługi dla swoich lokalnych klientów, z krótkim czasem dostawy i krótkimi trasami transportowymi dla poprawy śladu środowiskowego.

Michel Maeusli, Dyrektor Generalny Balzers na Tajlandie i kraje CLMV, mówi: "Wietnam jest dla nas bardzo obiecującym rynkiem, a dzięki nowemu centrum powlekania w Hanoi, które jest blisko kluczowych rynków i naszych klientów, jesteśmy przekonani, że ugruntujemy naszą pozycję jako wiodącego dostawcy rozwiązań powierzchniowych na podstawie doskonałego portfolio powłok i unikalnego zakresu usług."

Pravin Shirse, Regionalny Dyrektor na rejon Azji Południowo-Wschodniej, dodaje: "Otwarcie nowego zakładu powlekania jest dużym osiągnięciem, zwłaszcza w tych trudnych czasach. Chciałbym podziękować całemu zespołowi za zaangażowanie i znakomitą pracę zespołową w tworzeniu tego nowego obiektu. Jestem przekonany, że będziemy w stanie zaoferować naszym klientom lepszą obsługę i zadomowić się na rozwijającym się rynku wietnamskim. "

 

Artykuł został dodany przez firmę

Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o.

Oerlikon Balzers jest jednym ze światowych liderów w dostawach technologii powierzchniowych, znacząco zwiększających wydajność i wytrzymałość części precyzyjnych i narzędzi do przemysłowej obróbki metali i tworzyw sztucznych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły