Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Artykuł Dodaj artykuł

Oerlikon Balzers rozszerza zakres usług w USA z największym zakładem na zachodzie Stanów Zjednoczonych

Oerlikon Balzers, wiodący dostawca rozwiązań powierzchniowych dla przemysłu metalowego i tworzyw sztucznych, rozpoczął niedawno produkcję w swoim nowym centrum we wschodniej części Los Angeles, California.

Oerlikon Balzers, wiodący dostawca rozwiązań powierzchniowych dla przemysłu metalowego i tworzyw sztucznych, rozpoczął niedawno produkcję w swoim nowym centrum we wschodniej części Los Angeles, California. Nowe centrum powlekania jest największym w zachodnim USA i korzysta z najnowszej technologii powlekania, pozwalającej Oerlikon Balzers świadczyć usługi powlekania dla przemysłu komponentów precyzyjnych , obróbki skrawaniem, wtrysku tworzyw sztucznych oraz aluminium i narzędzi do formowania metalu.

Nowe centrum powlekania jest największym w zachodnich USA i jest wyposażone w najnowszą technologię powlekania, co pozwala Oerlikon Balzers na świadczenie usług powlekania dla przemysłu komponentów precyzyjnych oraz obróbki skrawaniem, wtrysku tworzyw sztucznych i aluminium oraz narzędzi do formowania metali.

Nowe centrum powlekania jest największym w zachodnich USA i jest wyposażone w najnowszą technologię powlekania, co pozwala Oerlikon Balzers na świadczenie usług powlekania dla przemysłu komponentów precyzyjnych oraz obróbki skrawaniem, wtrysku tworzyw sztucznych i aluminium oraz narzędzi do formowania metali.

Nowe centrum powlekania Oerlikon Balzers w Rancho Cucamonga, w aglomeracji Los Angeles, będzie obsługiwało wiele ważnych gałęzi przemysłu wzdłuż zachodniego wybrzeża USA, w tym lotnictwo, energii, medycyny, tworzyw sztucznych i oprzyrządowania przemysłu. Oerlikon Balzers zainwestował w najnowsze maszyny i technologie w celu dostarczania wysokiej jakości produktów i usług dodatkowych. Mała odległość od klientów na zachodnim wybrzeżu pozwoli Oerlikon Balzers zaoferować znacznie krótszy czas dostawy.

Szerokie portfolio powłok jest dostępne dla niemal nieograniczonej liczby zastosowań w precyzyjnych komponentach, obróbce skrawaniem , formowaniu metali, odlewaniu aluminium i przetwórstwie tworzyw sztucznych. Oprócz klasycznych powłok BALINIT PVD ThinFilm, Oerlikon Balzers oferuje również BALINIT ALCRONA PRO i BALINIT LATUMA dla narzędzi o wysokiej wydajności, aby sprostać stale-rosnącym wymaganiom nowoczesnej obróbki wysokiej jakości, a także najnowszej BALINIT TISAFLEX ekstremalnie odpornej na zużycie, o doskonałej twardości i wysokiej odporności na szok termiczny.

Steve Crowley, prezes Oerlikon Balzers North America, powiedział: "W Oerlikon Balzers spodziewamy się wzrostu gospodarczego w USA. Nowa era usług i produktywności właśnie rozpoczęła się na zachodnim wybrzeżu! Centrum powlekania Los Angeles jest kolejnym ważnym kamieniem milowym dla Oerlikon Balzers, będąc największym centrum powlekania w zachodnich USA. Pracowaliśmy przez wiele lat z fantastycznymi klientami w tym rejonie, a to otwarcie nowego centrum pozwala nam na wejście na wyższy poziom wzajemnych relacji, będąc jak najbliżej naszych klientów i zapewniając najlepszą możliwą obsługę z najwyższej jakości powłokami."

Artykuł został dodany przez firmę

Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o.

Oerlikon Balzers jest jednym ze światowych liderów w dostawach technologii powierzchniowych, znacząco zwiększających wydajność i wytrzymałość części precyzyjnych i narzędzi do przemysłowej obróbki metali i tworzyw sztucznych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły