Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Seminarium: Wymagania normalizacyjne dla personelu i systemów jakości w spawalnictwie

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w seminarium on-line organizowanym przez Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa w dniu 3 marca 2021 r.

Seminarium: Wymagania normalizacyjne dla personelu i systemów jakości w spawalnictwie

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w seminarium on-line organizowanym przez Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa w dniu 3 marca 2021 r.

pt. Wymagania normalizacyjne dla personelu i systemów jakości w spawalnictwie.

  • Karta zgłoszenia
  • Program
  • Cena: 350,00 zł brutto od osoby
  • Termin nadesłania zgłoszenia: 23 lutego 2021 r.
  • Seminarium wyłącznie w trybie ON-LINE, początek spotkania o godz. 09:00

Program wydarzenia w sposób kompleksowy ujmuje tematykę wymagań jakościowych, z którymi spotykają się wytwórcy stosujący procesy spawalnicze. Specjaliści Łukasiewicz – Instytutu Spawalnictwa zaprezentują wymogi norm w zakresie prowadzenia audytów wewnętrznych oraz Zakładowej Kontroli Produkcji, a także wymagania jakości dotyczące spawania materiałów metalowych. Istotną kwestią w zakresie wypełniania przez producentów zobowiązań względem jakości i właściwości produktów jest dbałość o wysoki poziom kwalifikacji spawaczy i spawalników. Z tego też względu podczas seminarium omówione zostaną wymagania formalne wobec umiejętności spawaczy i wiedzy personelu nadzorującego procesy spawania, a także regulacje obowiązujące w Łukasiewicz – Instytucie Spawalnictwa w zakresie szkolenia i egzaminowania kadry spawalniczej.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy o wypełnienie i przesłanie do Instytutu (na adres e-mail: marketing@is.gliwice.pl ) załączonej karty zgłoszenia do dnia 23 lutego 2021 r. Przesłanie karty zgłoszenia stanowi potwierdzenie udziału w seminarium; nie wysyłamy dodatkowych potwierdzeń. O udziale w seminarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Kilka dni przed seminarium każdy uczestnik otrzyma od nas link do strony wydarzenia oraz indywidualne hasło do zalogowania się jako słuchacz. Na podstawie rzeczywistych logowań będziemy wystawiać zaświadczenia o udziale w wydarzeniu. Zaświadczenia wyślemy każdemu uczestnikowi listem poleconym.

Mamy nadzieję, że udział w wydarzeniu, poruszającym tematykę tak ważną dla firm przemysłowych, wzbogaci Państwa wiedzę, a bezpieczna formuła uczestnictwa zdalnego (on-line) w seminarium przyczyni się do licznego i aktywnego Państwa udziału.

Artykuł został dodany przez firmę

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Spawalnictwa

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Spawalnictwa założony w 26 marca 1945 roku jako jednostka naukowo-badawcza i szkoleniowa, pełni obecnie rolę CENTRUM DOSKONAŁOŚCI W DZIEDZINIE SPAWALNICTWA W POLSCE.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły