Artykuł Dodaj artykuł

NR 5-7/2020 Świat Obrabiarek i Narzędzi

Rozbudowa systemów filtracji do chłodziw / PRZYJAZNY DLA BUDŻETU, WYDAJNY I ZRÓWNOWAŻONY * Harmonia we współpracy – rzetelność usług * WALTER: Moduły do czyszczenia i znakowania laserowego narzędzi * Warto stawiać na INNOFORM®! * Filtry oparów chłodziwa i mgły olejowej *

W numerze 5-7/2020:

Rozbudowa systemów filtracji do chłodziw / PRZYJAZNY  DLA  BUDŻETU, WYDAJNY  I  ZRÓWNOWAŻONY  *  Harmonia we współpracy – rzetelność usług  *  WALTER: Moduły do czyszczenia i znakowania laserowego narzędzi  *  Warto stawiać na INNOFORM®!  *  Filtry oparów chłodziwa i mgły olejowej  *  Nowości branżowe jesienią w Targach Kielce  *  Duże odkuwki na zamówienie  *  SYSTEMY MOCOWANIA DO OBRABIAREK  *  Grupa MTP wraca do gry!  *  Najważniejsze w 2021 roku targi dla przemysłu obróbki metali w Niemczech  *  TOOLEX – wspólnie napędzamy gospodarkę!  *  Maszyna polerująca DO WAŁKÓW, OTWORÓW I KOŁNIERZY

Co nowego w numerze:

Rozbudowa systemów filtracji do chłodziw / PRZYJAZNY  DLA  BUDŻETU, WYDAJNY  I  ZRÓWNOWAŻONY

Filtry LTA do mgły olejowej i emulsyjnej są łatwe w utrzymaniu i przyjazne dla przemysłu i handlu. Te systemy filtracji skutecznie i ekologicznie zapewniają czyste powietrze  w  zakładach  produkcyjnych.

NR 5-7/2020 Świat Obrabiarek i Narzędzi

Te systemy filtracji skutecznie i ekologicznie zapewniają czyste powietrze  w  zakładach  produkcyjnych.

Harmonia we współpracy – rzetelność usług

Pomysł na działalność zrodził się z dostrzeżenia rosnącego zapotrzebowania rodzimego rynku na wyposażenie i części zamienne dla przemysłu maszynowego oraz ze znajomości rynku czeskiego. Początkowo oferta obejmowała narzędzia ścierne czeskiego producenta. Po kilku latach nastąpiła weryfikacja i ponowna analiza rynku. 

WALTER: Moduły do czyszczenia i znakowania laserowego narzędzi

Nowe moduły do czyszczenia i znakowania laserowego narzędzi w podajniku zrobotyzowanym to kolejny krok do zwiększenia elastyczności produkcji i kontroli końcowej narzędzi. Rozwiązanie to zapewnia dużą oszczędność czasu, ponieważ podawanie przedmiotów do maszyny pomiarowej odbywa się automatycznie za pomocą podajnika zrobotyzowanego.

Warto stawiać na INNOFORM®!

W dniach 3-5 marca w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym już po raz czwarty odbyły się Targi INNOFORM® - jedyne wydarzenie w kraju, tworzone dla przedstawicieli branży narzędziowo-przetwórczej.

Filtry oparów chłodziwa i mgły olejowej

Filtry (kolektory) skutecznie usuwają mgłę oleju i emulsji obróbczych w obrabiarkach, zadymienie i opary powstające w trakcie operacji produkcyjnych na stanowiskach pracy. Zastosowanie chłodziwa oraz praca narzędzi - zwłaszcza wysokoobrotowych - powoduje rozbryzgi chłodziwa i unoszenie się jego oparów w obrabiarce a także po całej hali produkcyjnej. 

Nowości branżowe jesienią w Targach Kielce

W trakcie sezonu jesiennego, od 22 do 24 września goście Targów Kielce będą mogli zapoznać się z nowościami, które już niebawem będą miały swój debiut. Wśród nich znalazły się Targi Technologii i Komponentów Łącznych i Mocujących STOM-FIX. 

Duże odkuwki na zamówienie

Oberon, hurtownia stali z Inowrocławia to firma powstała ponad 30 lat temu. Przez te wszystkie lata zmieniał się rynek, jego potrzeby oraz oczywiście materiały i ilości stali jakie sprzedawaliśmy. Materiały dla narzędziowni oferowane przez nas to oczywiście głównie stal narzędziowa, stopowa, a do tego stopy aluminium, miedzi czy grafitu. Mamy kilkadziesiąt gatunków w kilkuset wymiarach na składzie w centrum Polski. 

SYSTEMY MOCOWANIA DO OBRABIAREK

Celem precyzyjnych systemów mocowań jest ciągłe ulepszanie przebiegu procesów produkcyjnych oraz optymalizacja czasów przezbrojeń maszyn poprzez zastosowanie modułowych elementów mocujących.

Grupa MTP wraca do gry!

Rząd znosi obostrzenia, a Grupa MTP wraca do gry. Przygotowana do wznowienia działalności i zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom, gościom biznesowym i turystom. #WracamyDoGry – to zainicjowana przez Grupę MTP wspólna kampania Miasta Poznań oraz poznańskich firm i instytucji.

Najważniejsze w 2021 roku targi dla przemysłu obróbki metali w Niemczech

Rok 2020 to czas przygotowań do kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec oraz Międzynarodowych Targów Poddostawców Zuliefermesse, które odbędą się w Lipsku w dniach od 2 do 5 marca 2021 roku.

TOOLEX – wspólnie napędzamy gospodarkę!

W ostatnim okresie wszystkim nam przyszło zmierzyć się z wyjątkową sytuacją i wyzwaniami.  Na szczęście, Zespół Targowy Expo Silesia nie spoczął na laurach i na przełomie września i października ponownie spotkamy się w Sosnowcu na wydarzeniu poświęconym obróbce metalu.  Branża targowa ma teraz przed sobą wiele zmian, ale nadal kluczową wartością targów dla przedsiębiorstw będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów. 

Maszyna polerująca DO WAŁKÓW, OTWORÓW I KOŁNIERZY

Polerka przeznaczona jest do polerowania zewnętrznego i wewnętrznego stempli, matryc, wykrojników, oraz wszelkiego rodzaju przedmiotów okrągłych wykonanych ze stali zwykłej, hartowanej i węglików spiekanych. Posiada nowoczesną i stabilną konstrukcję przeznaczoną do pracy ciągłej w zakładach produkcyjnych, narzędziowniach, działach remontowych.

METAL na medal

TARGI KOOPERACJI PRZEMYSŁOWEJ SUBCONTRACTING 2020

parts2clean 2020: Rozwiązania dla nowych i zmienionych zadań czyszczenia

Czy skutecznie zabezpieczasz środowisko pracy podczas pandemii?

FANUC: CNC GUIDE i ROBOGIDE z wydłużonym okresem próbnym do 30 września 2020r.

MAPAL: Nowy FaceMill-Diamond: niezawodne frezowanie czołowe z długą żywotnością narzędzia

PRIMA INDUSTRIE PRZEDSTAWIA PRIMA@HOME

Weber Ultrasonics AG: Skuteczne czyszczenie ultradźwiękowe delikatnych podłoży

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.