Artykuł Dodaj artykuł

NR 3-4/2020 Świat Obrabiarek i Narzędzi

Mitsubishi Materials: SERIA PŁYTEK Z CBN W GATUNKU MB4120 * SurfaceTechnology GERMANY 2020 * SORMA: etyczny wybór dla biznesu * SZLIFUJEMY-DOCIERAMY-POLERUJEMY * Stale Superplast® * Przemysłowa Wiosna w 2020 roku stanie się Przemysłową Jesienią *

W numerze 3-4/2020:

Mitsubishi Materials: SERIA PŁYTEK Z CBN W GATUNKU MB4120 * SurfaceTechnology GERMANY 2020 * SORMA: etyczny wybór dla biznesu * SZLIFUJEMY-DOCIERAMY-POLERUJEMY * Stale Superplast® * Przemysłowa Wiosna w 2020 roku stanie się Przemysłową Jesienią * PLASTPOL: INNOWACJE W BRANŻY PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH I GUMY * Targi Subcontracting 2020: Współpraca i kooperacja – nie rywalizacja * Druk 3D – technologia z potencjałem * TOOLEX - narzędzie biznesowego sukcesu * Targi FASTENER POLAND® nabierają prędkości * Maszyna polerująca do wałków, otworów i kołnierzy * DMG MORI: Open House w Pfronten 2020 r * HASAN: Produkcja, Sprzedaż, Doradztwo techniczne, Serwis * Technologia automatyzacji i rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta

Co nowego w numerze:

NR 3-4/2020 Świat Obrabiarek i Narzędzi

SERIA PŁYTEK Z CBN W GATUNKU MB4120 DO TOCZENIA STOPÓW SPIEKANYCH I ŻELIW

Nowy gatunek płytek – MB4120 – jest rekomendowany przez Mitsubishi Materials jako najlepszy wybór do wysoko wydajnego toczenia stopów spiekanych i żeliw. Płytki powstały z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologii produkcji spieków CBN. Są one uzupełnieniem gatunków MB4020 i MB730 i zapewniają znaczny wzrost wydajności pracy.

SurfaceTechnology GERMANY 2020: Koncentracja na digitalizację i efektywność

Jakie możliwości i wyzwania oferuje digitalizacja w technologii powierzchni? W jaki sposób możesz skutecznie prowadzić działalność pomimo nowych wymagań w zakresie polityki energetycznej i ochrony środowiska? Odpowiedzi na te pytania będą udzielane podczas SurfaceTechnology GERMANY w dniach 16-18 czerwca 2020 r.

SORMA - etyczny wybór dla biznesu

Innowacyjność, niezawodność i elastyczność są wytycznymi firmy, która przez 70 lat, zawsze oferowała wysokiej jakości produkty i najwyższej klasy usługi. Dzięki temu SORMA SpA rozwinęła się i ustabilizowała jako jeden z najważniejszych konkurentów na szczeblu międzynarodowym.

SZLIFUJEMY-DOCIERAMY-POLERUJEMY

Dzięki produkcji w naszej firmie precyzyjnych polerek oraz szlifierek do wałków i otworów a także współpracy ze specjalistycznymi, światowymi firmami, obróbka powierzchni - a nawet super dokładna obróbka - jest specjalnością MARCOSTA - Tarnów.

Stale Superplast® odpowiedzią na zapotrzebowanie profesjonalistów

Dostępny w hurtowni stali OBERON Robert Dyrda Superplast® 400 jest stalą na formy wtryskowe ulepszoną cieplnie w hucie Industeel do twardości 350 HB (38 HRC). Stal ta została specjalnie stworzona na wytrzymałe formy używane przy produkcji długich serii wyrobów, na formy ciśnieniowe lub gdy wskazana jest duża odporność na zużycie. 

Przemysłowa Wiosna w 2020 roku stanie się Przemysłową Jesienią

W trosce o bezpieczeństwo gości, wystawców, zwiedzających, pracowników Targów Kielce oraz mieszkańców regionu, w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju podjęto decyzję o przeniesieniu terminu Przemysłowej Wiosny. Targi Kielce zapraszają na swoje wydarzenie w dniach 22-24 września 2020 r. 

PLASTPOL: INNOWACJE W BRANŻY PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH I GUMY 

Podczas wydarzenia eksperci zaprezentują najnowsze dane dotyczące przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy w Polsce, i w Europie. Tradycyjnie nie zabraknie konferencji połączonych z panelami dyskusyjnymi, seminariów, spotkań matchmakingowych i networkingowych oraz rozstrzygnięcia branżowych plebiscytów. 

Współpraca i kooperacja – nie rywalizacja. 

Zapowiedź Targów Subcontracting 2020

To już dziewiąta edycja Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING, które w tym roku odbędą się w dniach 2-5 czerwca 2020 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Będą miały one miejsce równolegle z blokiem targów ITM Industry Europe.

Druk 3D – technologia z potencjałem

Jakie trendy w druku 3D są szczególnie widoczne? Czy wykorzystujemy możliwości rozwoju tej technologii? Które branże mogą na tym skorzystać? 

TOOLEX - narzędzie biznesowego sukcesu 

TOOLEX to doskonałe narzędzie biznesowego sukcesu - to tutaj zawierają liczne transakcje, nawiązują nowe relacje biznesowe i kontynuują dotychczasowe interakcje ze stałymi kontrahentami. TOOLEX gości nie tylko przedstawicieli handlowych, którzy właśnie w Sosnowcu osiągają imponujące wyniki, ale również pracowników produkcji zainteresowanych nowinkami rynkowymi. 

Targi FASTENER POLAND® nabierają prędkości

Tylko trzy lata potrzebowały Targi FASTENER POLAND®, aby stać się najważniejszym spotkaniem branży elementów złącznych i technik łączenia w Europie Wschodniej. Do Krakowa przyjeżdżają kluczowi specjaliści z całego świata, aby zaprezentować najnowsze rozwiązania. Przez dwa dni można poczuć tętno branży, która z roku na rok rośnie w siłę. 

KLUB SPORTOWY „METAL” TARNÓW

HISTORIA OD 1922 ROKU, Część II - Sekcja bokserska

Sekcja bokserska powstała w 1936 roku z inicjatywy zasłużonego dla Klubu działacza Piotra Kłusia, który w początkowej fazie budowania drużyny był również jej trenerem. Pracę swoją sekcja rozpoczęła w bardzo prymitywnych warunkach przy KPW „Metal”, nad którym patronat sprawowała Dyrekcja Warsztatów Kolejowych.

MARCOSTA: Maszyna polerująca do wałków, otworów i kołnierzy

DMG MORI: Open House w Pfronten 2020 r.

Filtry oparów chłodziwa i mgły olejowej

HASAN: Produkcja, Sprzedaż, Doradztwo techniczne, Serwis

FANUC dostarczy 3500 robotów do monachijskiej grupy motoryzacyjnej

Frezy kątowe i płytki Double Turbo

Technologia automatyzacji i rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta 

norelem zapewnia najwyższe obroty dzięki nowym przekładniom

Trzy wózkowe trendy na 2020 rok

Dodatkowy pawilon wystawowy na targach EuroBLECH 2020

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.